Udany udział kolarzy GOSiR Jedlicze w maratonie Dakar Toyota MTB, który odbył się w Lubeni koło Rzeszowa.
W niedzielę (5 września) w Lubeni koło Rzeszowa odbył się maraton Dakar Toyota MTB. Do wyboru były dwie trasy, krótsza o długości 33 km i dłuższa mierząca 40 km. W zawodach oczywiście nie mogło zabraknąć zawodników GOSiR Jedlicze, którzy spisali się znakomicie i w końcowej klasyfikacji uplasowali na bardzo wysokich miejscach.

kolarka z GOSiR Jedlicze

Na dystansie Land Cruiser Race - 33 km, Mateusz Fałat w kategorii M0 zajął 1 miejsce, Wiktor Jeż - 3 miejsce, natomiast pecha miał Marcin Wolak, który przez defekt roweru nie ukończył wyścigu
W kategorii K1, 2 miejsce zajmuje Weronika Fałat, a Maciej Dziadosz w kategorii M1 - 6 miejsce. Na dystansie Hilux Race - 40 km Sławomir Skóra w kategorii M3 zajął 3 miejsce, natomiast w kategorii M5 Krzysztof Jeż - 2 miejsce.

zwycięcy jednego z odcinków maratonu

W ten sam weekend 4-5 września w Stryszawie odbył się dwudniowy maraton w z cyklu Dare to Be. Na starcie stawił się Hubert Głowacki, który w sobotę zajmuje 9, a w niedzielę 7 miejsce.