Gminna Biblioteka Publiczna im. Kaspra Wojnara w Jedliczu uczestniczyła w zajęciach z arteterapii, które miały miejsce w Samorządowym Domu Pomocy Społecznej.
20 marca 2024 roku Gminna Biblioteka Publiczna im. Kaspra Wojnara w Jedliczu uczestniczyła w zajęciach z arteterapii, które miały miejsce w Samorządowym Domu Pomocy Społecznej.

Warsztaty przygotowane przez bibliotekę nawiązywały tematycznie do zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Pierwsze, z dwóch spotkań, było okazją do wspólnego tworzenia kwiatów z bibuły i krepiny. W drugiej części warsztatów przygotowane wcześniej kwiaty stały się ozdobą wielkanocnej palmy, którą wszyscy razem ozdabiali. Oprócz imponującej, wspólnej palmy, zdołaliśmy również stworzyć mniejsze dla każdego uczestnika zajęć.

Podczas spotkania toczyły się rozmowy dotyczące tradycji wielkanocnych. Podopieczni dzielili się swoimi wspomnieniami i różnymi anegdotami związanymi ze świętami. Nie brakło również zachwytów nad własnoręcznie powstającymi palmami.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.