Ponad sto osób wzięło udział w Dłużańskim Charytatywnym Biegu na Orientację.
W niedzielę (14 kwietnia) w Długiem odbył się Dłużański Charytatywny Bieg na Orientację. Była to II edycja tej imprezy, której pomysłodawcami są druhowie OSP Długie Mateusz Wiśniowski oraz Jarosław Krawczyk.

Podobnie jak w zeszłym roku do organizacji wydarzenia włączyła się Gmina Jedlicze, Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Długiem, Sołectwo w Długiem oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu.

Głównym celem imprezy jaki przeświecał organizatorom, oprócz oczywiście rywalizacji sportowej, było zebranie jak największej ilości środków, tym razem na wsparcie rehabilitacji i powrotu do zdrowia Nikodema Fijałkiewicza, mieszkańca Porąb.

bieg w Długim

Dzięki hojności uczestników udało się zebrać łącznie kwotę 4 775, 00 zł. Uroczystość otwarcia swoją obecnością uświetnili Przewodniczący Rady Miejskiej w Jedliczu Piotr Woźniak, Przewodnicząca KGW w Długiem Ewa Michniewska, Prezes OSP Długie Józef Tucki oraz Dyrektor GOSiR Jedlicze Wojciech Florczak.

Do rywalizacji zgłosiło się łącznie 108 zawodników, którzy mieli do wyboru udział w biegu "Rodzinna piątka" na dystansie 5 km, biegu "Szybka dziesiątka" na dystansie 10 km oraz biegu głównym "Wyprawa na dwudziestkę" na dystansie 20 km.

~Mieszkaniec

17-04-2024 13:36 5 6

A ja zadam takie pytanie,
W jakim celu i na każdym zdjęciu prawie jest Prezes Tucki skoro ten człowiek nic nie zrobił w tym temacie i podobnie jak i gwiazda Czochrata z Długiego.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.