W czwartek 19 maja br. wychowankowie Domu Dziecka im. Janusza Korczaka z Długiego wraz z opiekunami mieli możliwość na żywo obejrzeć siatkarzy reprezentacji Polski w Memoriale im. Huberta Wagnera.
Wszystko to za sprawą Spółki Orlen Południe, którzy to po raz kolejny sprawili wychowankom placówki wspaniałe prezenty. Bilety przekazane przez PKN Orlen oraz opłacony transport do Krakowa ale przede wszystkim możliwość spotkania z siatkarzami, zdobycia autografu, zrobienia wspólnego zdjęcia i rozmowy to nie lada gratka dla kibica siatkarskiej reprezentacji Polski.

W trzecim dniu turnieju Polska grała z Serbią i niestety musiała uznać wyższość drużyny bałkańskiej (porażka 2:3). We wcześniejszym meczu Bułgaria nie dała szans Belgii pokonując ich 3:0. Ostatecznie Polacy zajęli 3 miejsce w turnieju. Triumfowała Bułgaria, natomiast na drugim miejscu uplasowała się Serbia.

Dom Dziecka Długie w Krakowie

Poza sportowymi akcentami mieli także możliwość wysłuchania krótkiego koncertu Margaret oraz rozmowy i wspólnych zdjęć z Miss Polska 2015 i Miss Polska Nastolatek 2015.
Wychowankowie wraz z opiekunami składają serdeczne podziękowania Spółce Orlen Południe za piękny prezent jakim był udział w Memoriale im. Huberta Wagnera oraz za opłacony transport do Krakowa. Podziękowania dla PKN Orlen za bilety na mecz oraz dla firmy transportowej Fornal za bezpieczny transport.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.