Za nami pierwszy mikołajkowy turniej dla wszystkich dzieci z Beniaminka. W niedzielę w hali GOSiR w Jedliczu zaprezentowali się najmłodsi adepci sztuki futbolowej. Pierwszoklasiści i przedszkolaki pokazali się ze wspaniałej strony. Błyskotliwe akcje, piękne gole i parady bramkarskie jak w Lidze Mistrzów.
Dopisała frekwencja. Rodzice pomogli w organizacji turnieju. Kącik przygotowany dla sympatyków Szkółki tętnił życiem. Można było skosztować pysznych wypieków domowej roboty, sałatek i innych smakołyków. Trenerzy przygotowali słodkości dla małych sportowców. Dostępne były dwie kroniki Szkółki gdzie przedstawiona jest historia Beniaminka od 2007 roku do teraz.

Po turnieju dziecięcym na parkiecie swoje naprawdę wielkie umiejętności piłkarskie pokazali Rodzice. Szczególnie brawa należą się dla Pań, które z wielką odwagą rywalizowały w meczach gdzie nie brakowało walki

Każdy uczestnik turnieju mikołajkowego otrzymał piękną koszulkę treningową Beniaminka ufundowaną przez naszego partnera - firmę PROFBUD. Dziękujemy.

turniej piłkarski

Mecze Dzieci
Biali – Zieloni 0-0
Pomarańcze – Żółci 1-1
Biali – Niebiescy 1-2
Zieloni – Pomarańcze 4-0
Żółci – Niebiescy 4-2
Biali – Pomarańcze 2-0
Zieloni – Niebiescy 0-0
Biali – Żółci 0-0
Pomarańcze – Niebiescy 1-2
Zieloni – Żółci 0-2

1. Żółci 2. Niebiescy 3. Zieloni 4. Biali 5. Pomarańcze

Strzelcy goli:
4 – Karol Borowski
3 – Patryk Czaplarski, Szymon Gierlach
2 – Mikołaj Moriak, Dawid Krzywda, Filip Pawlik
1 – Kacper Kwolek, Gabryś Rajchel, Kacper Duplaga, Wiktor Węgrzyn, Franek Urbanik

Mecze Rodziców - wystąpiły trzy drużyny w systemie każdy z każdym. Było sporo emocji i goli, które strzelali: Arkadiusz Michalski, Sławomir Dubiel, Wojciech Krzywda, Daniel Mola, Hubert Głowacki oraz Panowie Cecuła, Węgrzyn , Jagiełło i Smoleń. Największe brawa dostały Panie: Kasprzycka, Krzanowska, Trybus, Krzywda i Moriak

Turniej prowadzili trenerzy Szkółki Piłkarskiej Beniaminek Krosno.