Turniejów Grand Prix o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze w Plażowej Piłce Siatkowej OPEN kobiet i mężczyzn przeszedł już do historii.
W ostatnią sobotę sierpnia tj. 25.08 miał miejsce ostatni z trzech Turniejów Grand Prix o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze w Plażowej Piłce Siatkowej OPEN kobiet i mężczyzn. Nałożenie się terminów innych imprez plażowych spowodowała, że do decydującego turnieju przystąpiło w obu kategoriach tylko 7 drużyn.

turniej Jedlicze

Tym razem zawody rozgrywane były systemem "każdy z każdym" do jednego wygranego seta do 21 pkt. Po zaciętej rywalizacji w kategorii mężczyzn wygrała para Kania/Gromek pokonując zespoły X-Force oraz Kasię i Pawła. Zwycięstwo w III Turnieju pozwoliło im na zajęcia I miejsca w klasyfikacji końcowej Grand Prix. II miejsce zarówno w III Turnieju jak i w klasyfikacji końcowej wywalczył zespół X- Force. III miejsce Kasi i Pawła w Turnieju umożliwiło im zajęcie VIII miejsca w klasyfikacji końcowej. III miejsce w klasyfikacji generalnej zajął zespół Argentyna Dziś Odpadnie.

W kategorii kobiet walka o miejsca w klasyfikacji końcowej trwała do ostatniego meczu. Świadczy o tym fakt, iż w III Turnieju aż trzy zespoły zdobyły tę samą ilość punktów, a o miejscu w Turnieju zadecydowały małe punkty. Pierwsze miejsce w III Turnieju zajęły Kaktusy (średnia małych punktów 1,25), drugie miejsce dla Atomówek (średnia 1,20), a trzecie dla Olciaków (średnia 0,93). Czwarte miejsce tym razem Piaskowe Babki. W klasyfikacji końcowej Grand Prix zwyciężyły Kaktusy przed Piaskowymi Babkami i Olciakami
.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za fenomenalną atmosferę podczas zawodów, pracownikom za sprawną opiekę nad przebiegiem turnieju oraz Zenonowi Wiśniowskiemu, sędziemu Mateuszowi Górnickiemu oraz Dyrektorowi GOSiR Jedlicze Wojciechowi Florczakowi za wsparcie i pomoc w organizacji zawodów. Zapraszamy za rok.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.