W Jedliczu odbyły się już ostanie turnieje zorganizowane w ramach sportowych wakacji z GOSiR-em.
Otwarty Turniej w Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Gminny Jedlicze odbył się w sobotę 17 sierpnia. Impreza zorganizowana została na korcie tenisowym przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Do zawodów zgłosiło się tylko czterech zawodników, którzy rywalizowali ze sobą w kategorii Open. Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym” do jednego, pełnego seta. Ostatecznie zwycięzcą Turnieju został Bartosz Argasiński (zeszłoroczny wicemistrz). Drugie miejsce przypadłoTadeuszowi Pelczarowi, trzecie – Jakubowi Krawczykowi, a czwarte Sebastianowi Półchłopkowi. Zwycięzcy otrzymali puchary oraz pamiątkowe dyplomy, które w imieniu Burmistrz wręczył Dyrektor GOSiR-u Jedlicze Wojciech Florczak.

Natomiast 21 sierpnia w środę na boisku do piłki plażowej przy Hali GOSiR-u Jedlicze odbył się ostatni, finałowy Turniej Grand Prix o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze w Plażowej Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców w kategoriach Gimnazjalnym i Ponadgimnazjalnym. Do ostatecznej rywalizacji przystąpiło łącznie 10 drużyn we wszystkich kategoriach. Warunki pozwoliły na rozegranie całego Turnieju systemem „każdy z każdym”, co pozwoliło wszystkim uczestnikom na pokazanie swoich umiejętności siatkarskich.

GOSiR Jedlicze

W kategorii Gimnazjum Dziewczęta ostatecznie triumfował zespół Łubno przed Kserówkami i Banankami. W kategorii Chłopców wygrał VC Bongo przed MOSiR Jasło II i FC Szewce. W kategorii Ponadgimnazjalnej Dziewcząt walka o zwycięstwo rozegrała się tylko pomiędzy Piaskowymi Babkami a OlciakamiI. Z konfrontacji zwycięsko wyszły Piaskowe Babki i to one zdobyły pierwsze miejsce. Trzecie miejsce zdobyły Spalone Dziunie. W kategorii Chłopców bezapelacyjnie wygrał Hakuna Matata. Drugie miejsce zajął zespół Skika

W sobotę 24 sierpnia miał miejsce ostatni z trzech Turniejów Grand Prix o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze w Plażowej Piłce Siatkowej OPEN kobiet i mężczyzn. Pomimo, że w tym samym czasie organizowane było kilka innych imprez plażowych, do decydującego turnieju przystąpiło w obu kategoriach aż 9 drużyn.

GOSiR Jedlicze

Tym razem zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym” do jednego wygranego seta do 21 pkt. Po zaciętej rywalizacji w kategorii mężczyzn wygrał zespół K2 przed Nie oraz GOSiR-em Jedlicze. Zwycięstwo K2 III Turnieju pozwoliło im na zajęcia IV miejsca w klasyfikacji końcowej Grand Prix. I miejsce przypadło GOSiR-owi Jedlicze, II miejsce dla pary Kozubal/Żyła , a III dla Asy A-klasy.
W kategorii kobiet walka o miejsca w klasyfikacji końcowej trwała do ostatniego meczu. W ostatecznym rozrachunku kolejność na podium nie uległa zmianie. W klasyfikacji końcowej Grand Prix zwyciężyły Piaskowe Babki przed OlciakamiI oraz parą Wos/Kraw. IV miejsce przypadło parze Kasia/Justi.Udostępnij ten artykuł znajomym: