Kolędowanie przy bożonarodzeniowej szopce w jedlickim Rynku na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń organizowanych w Gminie Jedlicze.
Wyjątkowe spotkanie było możliwe dzięki inicjatywie Miejskiego Koła Kobiet w Jedliczu oraz współpracy Gminy Jedlicze i Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu.Mieszkańcy spotkali się w oprawie atrakcyjnych zimnych ogni, które dodały blasku wydarzeniu oraz przy akompaniamencie muzycznym Mariana Dudy odśpiewali wspólnie tradycyjne kolędy i pastorałki. Ponadto uczestnicy otrzymali bezpłatnie śpiewniki przygotowane przez pracowników urzędu.

Kolędowanie w Jedliczu

Następnie wszyscy przeszli do sali narad budynku Urzędu Gminy w Jedliczu, gdzie odbyła się dalsza część kolędowania. Tutaj na kolędników czekał przepyszny żurek sporządzony przez gospodynie z Miejskiego Koła Kobiet w Jedliczu oraz słodki poczęstunek.

Dodatkowo można było rozgrzać się przy gorącej kawie i herbacie. Spotkanie przebiegało w świątecznej i rodzinnej atmosferze.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.