Kandydaci - Gmina Dukla

Kandydaci do Sejmiku Województwa (92)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1. BRAJA Zbigniew Jerzy, lat 64. Krosno
2. PILCH Grażyna, lat 54. Brzozów
3. PAŃKO Marek Jan, lat 63. Lesko
4. LACKOSZ Tomasz Roman, lat 48. Jasło
5. RĄPAŁA Natalia Magdalena, lat 29
6. POSADZKI Wacław Marian, lat 69. Krosno
7. KRYNICKA Emilia Maria, lat 21. Sanok
8. DURAŁ Joanna Elżbieta, lat 34. Rogi
9. ZIOMEK Jerzy, lat 64. Jasło
10. WOJNAROWSKI Piotr Marcin, lat 44. Sanok

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. BORCZ Jerzy, lat 63. Krosno
2. KUROWSKA Maria Stanisława, lat 64. Dąbrówka
3. ZAJĄC Wojciech Stanisław, lat 39. Jasło
4. DROZD Adam Tomasz, lat 44. Sanok
5. ŁUKASZYK Dorota, lat 45. Ustrzyki Dolne
6. BRIL Joanna Katarzyna, lat 46. Jedlicze
7. ŚNIEŻEK Adam Walenty, lat 67. Rzeszów
8. BREWCZAK Monika Julita, lat 43. Sanok
9. JAKUBOWICZ Marek, lat 45. Wrocanka
10. POLEK Wiesław, lat 61. Iwonicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

1. STADNICKI Robert Stanisław, lat 50 Jasło
2. WOLSKI Hubert Jaromir, lat 41. Krosno
3. ŚWISTAK Józef Tadeusz, lat 49. Gliniczek
4. BOGUSZ Zofia, lat 71. Sanok
5. DRAGUŁA Magdalena Helena, lat 33. Humniska
6. GOMUŁA Damian Henryk, lat 28. Jasło
7. KRZYWIECKA Karina, lat 23. Pakoszówka
8. FORTUNA Michał Marcin, lat 34. Krosno
9. SAMOLEWICZ Joanna Izabela, lat 28. Rzeszów
10. ULIASZ Paweł, lat 32. Krosno

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. SOBIERAJ Dariusz Wojciech, lat 55. Krościenko Wyżne
2. POSPOLITAK Maria Halina, lat 59. Brzozów
3. KOMORNICKI Piotr, lat 66. Iwonicz
4. KULIGA Bogdan Robert, lat 57. Haczów
5. BARAN Bożena Danuta, lat 62. Jedlicze
6. SAWIŃSKI Krzysztof Jan, lat 39. Lesko
7. SKUBISZ Marta Janina, lat 53. Bezmiechowa Dolna
8. WRONA Władysław, lat 78. Brzegi Dolne
9. RAK Zygmunt Mieczysław, lat 55. Siedliska Żmigrodzkie
10. BOREK Grażyna, lat 61. Bażanówka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

1. HELNARSKI Paweł Andrzej, lat 36. Chorkówka
2. SABAT Joanna Karolina, lat 37. Niebocko
3. STABRYŁA Monika Kinga, lat 22. Sanok
4. ŁĄCKA Agnieszka Halina, lat 47. Jareniówka
5. PASTERCZYK Marta Bernardyna, lat 49. Szczepańcowa
6. HNATYK Piotr Paweł, lat 35. Jurowce
7. KUREK Bogusław Adam, lat 50 Święcany
8. OLENIACZ Jacek Tomasz, lat 44. Górki
9. RAJCHEL Łukasz Kazimierz, lat 26. Iwonicz-Zdrój
10. DYTKO Edyta Dominika, lat 31. Golcowa

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1. PIKUL Antoni Stanisław, lat 64. Jasło
2. BLECHARCZYK Wojciech Aleksander, lat 55. Sanok
3. SŁYŚ Stanisław Józef, lat 63. Krosno
4. KAPAŁKA Małgorzata Maria, lat 35. Lesko
5. ŁOKAJ Tadeusz Antoni, lat 72. Iwonicz-Zdrój
6. PACZKOWSKI Piotr Antoni, lat 46. Brzozów
7. BALON Barbara Maria, lat 45. Krosno
8. MRUGAŁA Ewa, lat 41. Sanok
9. FEDOROWICZ Małgorzata Beata, lat 56. Ustrzyki Dolne
10. ZIMA Kazimierz, lat 62. Krosno

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

1. RĄCZKA Wojciech Marek, lat 64. Wolica
2. SZLACHTA Danuta, lat 61. Jasło
3. ŻEBRACKI Piotr Józef, lat 32. Glinik Polski
4. KWIATKOWSKA Agnieszka Barbara, lat 30. Jasło
5. GORCZYCA Karol, lat 23. Skołyszyn
6. FARENHOLC-OLESIUK Hanna, lat 55. Lesko
7. GŁAZOWSKA Ewa Janina, lat 46. Ustrzyki Dolne
8. KIEŁBASA Wioleta Teresa, lat 26. Sanok

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

1. MACKIEWICZ-ROSSMANITH Kamila, lat 44. Sanok
2. ŚWIEC Tadeusz, lat 53. Brelików
3. BOGACZEWICZ Anna, lat 62. Sanok
4. PACIOCH Hubert Piotr, lat 1. Kopytowa
5. CIWONIUK Marzena Mieczysława, lat 42. Ustrzyki Dolne
6. ROSSMANITH Adam Zbigniew, lat 43. Sanok

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

1. WITKOWSKI Zdzisław Stanisław, lat 53. Wojtkowa
2. BOREK Wojciech Robert, lat 45. Krosno
3. WIŚNIOWSKA Edyta Maria, lat 43. Krosno
4. TOMCZUK Łukasz Władysław, lat 28. Sanok
5. SZAJNA Szymon, lat 36. Warzyce
6. WOLAN Joanna Jadwiga, lat 30 Rymanów
7. MIŚKO Mateusz Michał, lat 28. Jankowce
8. ADAMCZYK Gabriela Agnieszka, lat 25. Jedlicze

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

1. JÓZEFOWICZ Maciej Piotr, lat 34. Krosno
2. KAMIŃSKA Bożena Irena, lat 54. Krosno
3. ROGOWSKI Kazimierz Krzysztof, lat 59. Mytarz
4. SZWED Anna Maria, lat 34. Rzeszów
5. BARGIEŁ Stanisław Andrzej, lat 72. Dukla

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

1. SZNAJDER Lucyna, lat 46. Miejsce Piastowe
2. RADWAŃSKA-FRYDRYCH Magdalena, lat 44. Korczyna
3. STASIAK Barbara Zofia, lat 54. Krosno
4. MAREK Kamil Piotr, lat 31. Kożuchów
5. PĘCAK Piotr Tomasz, lat 30. Boguchwała

Kandydaci do Rady Powiatu Krośnieńskiego (21)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. FEDAK Zenon, lat 47, Olchowiec
2. DUBIS Katarzyna, lat 41, Wietrzno
3. MADEJ Wiktor Zenon, lat 58, Nadole
4. BAŁON Janina Teresa, lat 63, Równe
5. BOREK Anna, lat 63, Dukla
6. DŁUŻNIEWSKI Krzysztof Zbigniew, lat 37, Nadole

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. KRĘŻAŁEK Andrzej, lat 60 Łęki Dukielskie
2. GWIŻDŻ Bogusław Stefan, lat 60, Posada Jaśliska
3. RECZKOWSKA-BURYŁA Katarzyna Anna, lat 47, Łęki Dukielskie
4. WINNICKA-SAWCZUK Józefa, lat 51, Teodorówka
5. JANAS Iwona, lat 48, Iwla
6. PACZKOWSKI Artur Kazimierz, lat 43, Dukla

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA POWIATU KROŚNIEŃSKIEGO

1. WALASZCZYK-FARYJ Małgorzata, lat 54, Dukla
2. JÓZEFCZYK Stanisław Antoni, lat 58, Nadole
3. JAKIEŁA Wiesław Jan, lat 59, Lipowica
4. BEK Józef, lat 50, Równe
5. DELIMATA Anna, lat 45, Barwinek
6. FARBANIEC Sylwia, lat 26, Jaśliska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1. URBAN Piotr Wojciech, lat 36, Daliowa
2. ŻAK Halina, lat 66, Dukla
3. KOSZCZAN Jacek Marek, lat 51, Dukla

Kandydaci na urząd Burmistrza (5)

1. ADAMSKI Łukasz Jacek, lat 42, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMÓŻ NAM ZMIENIĆ GMINĘ, miejsce zamieszkania: Równe
2. ANDRUCH Krystyna, lat 57, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY ANDRUCH DUKLA ODNOWA, miejsce zamieszkania: Nadole
3. BYTNAR Andrzej, lat 45, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, miejsce zamieszkania: Dukla
4. DEMBICZAK Agnieszka Magdalena, lat 44, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS, miejsce zamieszkania: Wietrzno
5. GÓRAK Marek Wacław, lat 55, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA", miejsce zamieszkania: Dukla

Kandydaci do Rady Miejskiej w Dukli (68)

Okręg nr 1

Granica: Dukla: ul. 3 Maja, ul. Parkowa, ul. Zielona, ul. Podwale, ul. Nadbrzeżna, ul. Cergowska ul. Rynek, ul. Kościuszki, ul. Ogrodowa, ul. Św. Jana w Dukli, ul. Typrowicza, ul. Mickiewicza od nr 1 do nr 21 i numery nieparzyste od nr 23 do nr 33, ul. Trakt Węgierski: numery nieparzyste od nr 7 do nr 15, od nr 16 do nr 30

GEORGE Tadeusz - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
WOJDYŁA Jolanta Anna - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"
MACIEJEWSKI Bogdan Janusz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
GŁOWA Józef - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMÓŻ NAM ZMIENIĆ GMINĘ
WAL Marcin Oskar - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY ANDRUCH DUKLA ODNOWA
DEMBICZAK Jan - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DUKLA
TUREK Damian Tomasz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

Okręg nr 2

Granica: Dukla: ul. Armii Krajowej, ul. Gen. J. Bema, ul. I. Krasickiego, ul. I. Łukasiewicza, ul. Jana Pawła II, ul. J. Słowackiego, ul. Mickiewicza: numery parzyste od nr 22 do nr 30 i od nr 43 do nr 59, ul. M. Konopnickiej, ul. Polna, ul. Słowacka, ul. Łąki, ul. Kopernika, ul. Bernardyńska, ul. Jana Strycharskiego, ul. Trakt Węgierski: od nr 1 do nr 6 i numery parzyste od nr 8 do nr 8C, nr 31, nr 35 i numery parzyste od nr 32 do nr 74, ul. Żwirki i Wigury

LEŃCZYK Zenon Józef - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
SAMOLEWSKI Damian Marcin - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"
GULBA Tadeusz Henryk - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SZCZEPANIK Robert - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMÓŻ NAM ZMIENIĆ GMINĘ
KUFFNER Paweł Grzegorz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY ANDRUCH DUKLA ODNOWA

Okręg nr 3

Granica: Nadole, Zboiska

KOZAK Marian - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"
DZIEDZIC Andrzej - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
STAROŃ Bogusław Ryszard - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMÓŻ NAM ZMIENIĆ GMINĘ
ZIMNY-FRUŻYŃSKA Justyna Ewa - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY ANDRUCH DUKLA ODNOWA
KOŁACZ Ilona Maria - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

Okręg nr 4

Granica: Teodorówka

DRAJEWICZ Roman Stanisław - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"
BOCZAR Władysław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
MARCZAK Karol Bronisław - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMÓŻ NAM ZMIENIĆ GMINĘ
MALCZEWSKA Wioletta Anna - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY ANDRUCH DUKLA ODNOWA

Okręg nr 5

Granica: Chyrowa, Iwla

CZAJA Konrad - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"
WOŹNIAK Krzysztof - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ADAMSKA Mariola Bogusława - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMÓŻ NAM ZMIENIĆ GMINĘ
SZYMKO Ewa - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY ANDRUCH DUKLA ODNOWA
PIETRUSZKA Grzegorz Mateusz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

Okręg nr 6

Granica: Głojsce: ul. Dukielska, ul. Nadbrzeżna, ul. Ogrodowa, ul. Szkolna

DUBIEL Ewa - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"
PIETRUŚ Halina - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg nr 7

Granica: Łęki Dukielskie: od nr 181do nr 411

WĘGRZYN Tomasz - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
WĘGRZYN Piotr Stanisław - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĘKI DUKIELSKIE - W DZIAŁANIU SIŁA
DELIMATA Mateusz Stanisław - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"
SZOŁTUN Marek Krzysztof - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WIĘCEK Mateusz Jakub - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY ANDRUCH DUKLA ODNOWA
DEMBICZAK Weronika Magdalena - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

Okręg nr 8

Granica: Łęki Dukielskie od nr 1 do nr 180, od nr 412A do nr 449

KRUKAR Magdalena Marta - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"
KĘDRA Andrzej - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg nr 9

Wietrzno

PRZYSTASZ Ewa - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"
KOSZELA Jacek - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
DEMBICZAK Agnieszka Magdalena - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

Okręg nr 10

Granica: Równe: ul. Długa, ul. Dworska, ul. Kopalniana, ul. Łukasiewicza, ul. Pocztowa, ul. Polna, ul. Tartaczna

KŁAP Grażyna Maria - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"
FOLCIK Mariusz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ADAMSKI Łukasz Jacek - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMÓŻ NAM ZMIENIĆ GMINĘ
TOPOLSKI Tomasz Piotr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY ANDRUCH DUKLA ODNOWA
OLCHOWIK Maria - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

Okręg nr 11

Granica: Równe: ul. Popardy, ul. Akacjowa, ul. Leśna, ul. Zenona Staronia

MARSZAŁ Jan - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"
DROZD Bogdan - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
RĄPAŁA Katarzyna - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMÓŻ NAM ZMIENIĆ GMINĘ
ASZKLAR Sławomir - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY ANDRUCH DUKLA ODNOWA
TUREK Hubert Jakub - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

Okręg nr 12

Granica: Cergowa

FAUSTUS Adam Ignacy - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
PASZEK Stanisław - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"
PIRÓG Łukasz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
FAKADEJ Katarzyna Maria - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMÓŻ NAM ZMIENIĆ GMINĘ
ULIASZ Stanisława - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY ANDRUCH DUKLA ODNOWA
SIKORA Gabriela -KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

Okręg nr 13

Granica: Jasionka

GŁÓD Zbigniew - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
TUREK Kamil - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"
KARKOSZKA Bogusław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SZCZUREK Andrzej - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

Okręg nr 14

Granica: Lipowica, Nowa Wieś, Trzciana, Zawadka Rymanowska

PŁÓCIENNIK Bogdan - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
PATLEWICZ Danuta - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"
BELCIK Teresa Ewa - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg nr 15

Granica: Barwinek, Mszana, Olchowiec, Ropianka, Tylawa, Zyndranowa

JADACH Grzegorz Roman - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
MAZIEJUK Wawrzyniec Piotr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DUKLA NASZA GMINA"
GOCZ Bohdan Marek - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POŁUDNIOWA DUKLA
WOŹNIAK Ilona Helena - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ADAMSKI Andrzej - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMÓŻ NAM ZMIENIĆ GMINĘ
MAGNUSZEWSKI Józef - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

-----------------------------
INFORMACJA DLA KANDYDATÓW i KOMITETÓW WYBORCZYCH
Na portalu terazKrosno.pl istnieje możliwość zareklamowania się. Oferujemy banery reklamowe, artykuły sponsorowane, wpisy na profilu Facebook oraz transmisje wideo na żywo ze spotkań i prezentacji kandydatów. Zapraszamy do kontaktu w sprawie reklamy: tel. 664 905 366 / e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
-----------------------------



źródło: PKW
Copyright © 2013 - 2019 terazKrosno.pl
Projekt oraz realizacja: Multimedia IT