Kandydaci - Gmina Korczyna

Kandydaci do Sejmiku Województwa (92)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1. BRAJA Zbigniew Jerzy, lat 64. Krosno
2. PILCH Grażyna, lat 54. Brzozów
3. PAŃKO Marek Jan, lat 63. Lesko
4. LACKOSZ Tomasz Roman, lat 48. Jasło
5. RĄPAŁA Natalia Magdalena, lat 29
6. POSADZKI Wacław Marian, lat 69. Krosno
7. KRYNICKA Emilia Maria, lat 21. Sanok
8. DURAŁ Joanna Elżbieta, lat 34. Rogi
9. ZIOMEK Jerzy, lat 64. Jasło
10. WOJNAROWSKI Piotr Marcin, lat 44. Sanok

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. BORCZ Jerzy, lat 63. Krosno
2. KUROWSKA Maria Stanisława, lat 64. Dąbrówka
3. ZAJĄC Wojciech Stanisław, lat 39. Jasło
4. DROZD Adam Tomasz, lat 44. Sanok
5. ŁUKASZYK Dorota, lat 45. Ustrzyki Dolne
6. BRIL Joanna Katarzyna, lat 46. Jedlicze
7. ŚNIEŻEK Adam Walenty, lat 67. Rzeszów
8. BREWCZAK Monika Julita, lat 43. Sanok
9. JAKUBOWICZ Marek, lat 45. Wrocanka
10. POLEK Wiesław, lat 61. Iwonicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

1. STADNICKI Robert Stanisław, lat 50 Jasło
2. WOLSKI Hubert Jaromir, lat 41. Krosno
3. ŚWISTAK Józef Tadeusz, lat 49. Gliniczek
4. BOGUSZ Zofia, lat 71. Sanok
5. DRAGUŁA Magdalena Helena, lat 33. Humniska
6. GOMUŁA Damian Henryk, lat 28. Jasło
7. KRZYWIECKA Karina, lat 23. Pakoszówka
8. FORTUNA Michał Marcin, lat 34. Krosno
9. SAMOLEWICZ Joanna Izabela, lat 28. Rzeszów
10. ULIASZ Paweł, lat 32. Krosno

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. SOBIERAJ Dariusz Wojciech, lat 55. Krościenko Wyżne
2. POSPOLITAK Maria Halina, lat 59. Brzozów
3. KOMORNICKI Piotr, lat 66. Iwonicz
4. KULIGA Bogdan Robert, lat 57. Haczów
5. BARAN Bożena Danuta, lat 62. Jedlicze
6. SAWIŃSKI Krzysztof Jan, lat 39. Lesko
7. SKUBISZ Marta Janina, lat 53. Bezmiechowa Dolna
8. WRONA Władysław, lat 78. Brzegi Dolne
9. RAK Zygmunt Mieczysław, lat 55. Siedliska Żmigrodzkie
10. BOREK Grażyna, lat 61. Bażanówka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

1. HELNARSKI Paweł Andrzej, lat 36. Chorkówka
2. SABAT Joanna Karolina, lat 37. Niebocko
3. STABRYŁA Monika Kinga, lat 22. Sanok
4. ŁĄCKA Agnieszka Halina, lat 47. Jareniówka
5. PASTERCZYK Marta Bernardyna, lat 49. Szczepańcowa
6. HNATYK Piotr Paweł, lat 35. Jurowce
7. KUREK Bogusław Adam, lat 50 Święcany
8. OLENIACZ Jacek Tomasz, lat 44. Górki
9. RAJCHEL Łukasz Kazimierz, lat 26. Iwonicz-Zdrój
10. DYTKO Edyta Dominika, lat 31. Golcowa

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1. PIKUL Antoni Stanisław, lat 64. Jasło
2. BLECHARCZYK Wojciech Aleksander, lat 55. Sanok
3. SŁYŚ Stanisław Józef, lat 63. Krosno
4. KAPAŁKA Małgorzata Maria, lat 35. Lesko
5. ŁOKAJ Tadeusz Antoni, lat 72. Iwonicz-Zdrój
6. PACZKOWSKI Piotr Antoni, lat 46. Brzozów
7. BALON Barbara Maria, lat 45. Krosno
8. MRUGAŁA Ewa, lat 41. Sanok
9. FEDOROWICZ Małgorzata Beata, lat 56. Ustrzyki Dolne
10. ZIMA Kazimierz, lat 62. Krosno

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

1. RĄCZKA Wojciech Marek, lat 64. Wolica
2. SZLACHTA Danuta, lat 61. Jasło
3. ŻEBRACKI Piotr Józef, lat 32. Glinik Polski
4. KWIATKOWSKA Agnieszka Barbara, lat 30. Jasło
5. GORCZYCA Karol, lat 23. Skołyszyn
6. FARENHOLC-OLESIUK Hanna, lat 55. Lesko
7. GŁAZOWSKA Ewa Janina, lat 46. Ustrzyki Dolne
8. KIEŁBASA Wioleta Teresa, lat 26. Sanok

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

1. MACKIEWICZ-ROSSMANITH Kamila, lat 44. Sanok
2. ŚWIEC Tadeusz, lat 53. Brelików
3. BOGACZEWICZ Anna, lat 62. Sanok
4. PACIOCH Hubert Piotr, lat 1. Kopytowa
5. CIWONIUK Marzena Mieczysława, lat 42. Ustrzyki Dolne
6. ROSSMANITH Adam Zbigniew, lat 43. Sanok

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

1. WITKOWSKI Zdzisław Stanisław, lat 53. Wojtkowa
2. BOREK Wojciech Robert, lat 45. Krosno
3. WIŚNIOWSKA Edyta Maria, lat 43. Krosno
4. TOMCZUK Łukasz Władysław, lat 28. Sanok
5. SZAJNA Szymon, lat 36. Warzyce
6. WOLAN Joanna Jadwiga, lat 30 Rymanów
7. MIŚKO Mateusz Michał, lat 28. Jankowce
8. ADAMCZYK Gabriela Agnieszka, lat 25. Jedlicze

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

1. JÓZEFOWICZ Maciej Piotr, lat 34. Krosno
2. KAMIŃSKA Bożena Irena, lat 54. Krosno
3. ROGOWSKI Kazimierz Krzysztof, lat 59. Mytarz
4. SZWED Anna Maria, lat 34. Rzeszów
5. BARGIEŁ Stanisław Andrzej, lat 72. Dukla

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

1. SZNAJDER Lucyna, lat 46. Miejsce Piastowe
2. RADWAŃSKA-FRYDRYCH Magdalena, lat 44. Korczyna
3. STASIAK Barbara Zofia, lat 54. Krosno
4. MAREK Kamil Piotr, lat 31. Kożuchów
5. PĘCAK Piotr Tomasz, lat 30. Boguchwała

Kandydaci do Rady Powiatu Krośnieńskiego (18)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. KASPRZYK Adolf, lat 52. Kombornia
2. KRYGOWSKI Jan Stanisław, lat 67. Odrzykoń
3. STEFAŃSKA Barbara, lat 65. Ustrobna
4. WOJNAR Tadeusz Ludwik, lat 73. Korczyna
5. PANEK Maria Zofia, lat 54. Łęki Strzyżowskie
6. PELCZAR Renata, lat 49. Korczyna

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. DZIUGAN Andrzej Antoni, lat 40. Odrzykoń
2. PELCZAR Marian Kazimierz, lat 63. Korczyna
3. TRYBUS Renata Urszula, lat 50. Kombornia
4. SŁOWIK Barbara Halina, lat 46. Ustrobna
5. WIERDAK Hubert Tomasz, lat 42. Korczyna
6. BANAŚ Krystyna Maria, lat 54. Rzepnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA POWIATU KROŚNIEŃSKIEGO

1. STEFANIK Iwona Agnieszka, lat 44. Przybówka
2. URBANEK Andrzej Marek, lat 34. Korczyna
3. ROGALSKI Jan, lat 58. Korczyna
4. PASIEKA Anna, lat 44. Ustrobna
5. GUZEK Elżbieta, lat 55. Odrzykoń
6. SZMYD Czesław Józef, lat 66. Korczyna

Kandydaci na urząd Wójta (3)

1. PACZOSA Adam, lat 50, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”, miejsce zamieszkania: Korczyna
2. PELCZAR Tadeusz Stanisław, lat 43, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, miejsce zamieszkania: Korczyna
3. ZYCH Jan Władysław, lat 63, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”, miejsce zamieszkania: Korczyna

Kandydaci do Rady Gminy Korczyna (41)

Okręg nr 1

Granica: Korczyna – ulice: Generała Szeptyckiego, Jana Szczepanika, Krótka, Parkowa, Rynek, Słoneczna, Spółdzielcza

PÓŁCHŁOPEK Grzegorz Piotr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
GONET Witold Czesław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SZMYD Józef Kazimierz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”

Okręg nr 2

Granica: Korczyna – ulice: Bpa Sebastiana Pelczara, Dolińska, Jedności, Zawiśle

KWIATKOWSKA Jolanta - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
SZCZYGIEŁ Piotr Daniel - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
PÓŁCHŁOPEK Grzegorz Andrzej - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”

Okręg nr 3

Granica: Korczyna – ulice: Brzozowa, Ks. Stefana Dubiela, Leszczyńska, Miodowa, Podzamcze, Zamkowa

ŚNIEŻEK Paweł Stanisław - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
SAMBORSKI Grzegorz Piotr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg nr 4

Granica: Korczyna – ulice: Leśna, Ogrodowa, Spokojna – od nr 1 do nr 47 (numery nieparzyste), od nr 2 do nr 24 (numery parzyste), Zielona

MENET Ryszard Stanisław - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
PRAJSNAR Zbigniew Andrzej - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ZWIERCAN Wojciech Jan - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”

Okręg nr 5

Granica: Korczyna – ulice: Działy, Górska, Mroczki, Łąkowa, Pod Skarpą, Poprzeczna, Spokojna – od nr 49 do końca (numery nieparzyste) i od nr 26 do końca (numery parzyste), Stanisława Pigonia, Wierzbowa

ULIASZ Alicja Anna - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
GAZDA Krystian Bogumił - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KUBIT Adam - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”

Okręg nr 6

Granica: Korczyna – ulice: Akacjowa, Lipowa, Widokowa, Zagórze

PELCZAR Władysław - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
FRYDRYCH Angelika Katarzyna - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
PELCZARSKI Krzysztof Józef - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”

Okręg nr 7

Granica: Korczyna – ulice: Aleksandra Fredry, Dobra, Dworska, Krośnieńska, Polna, Trębacka

ŚLIWIŃSKI Stanisław - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
PRAJSNAR Edyta - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg nr 8

Granica: Korczyna – ulice: Armii Krajowej, Dębowa, Graniczna, Kręta, Sporne

SZMYD Krystyna Teresa - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
IGNARSKI Wojciech Zbigniew - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
NIEMCZYCKI Dawid Piotr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”

Okręg nr 9

Granica: Czarnorzeki, Wola Komborska

KRAUZ Kazimierz Bogdan - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
PARADYSZ Adam Ryszard - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WILUSZ Czesław - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”

Okręg nr 10

Granica: Iskrzynia – ulice: Cicha, Energetyków, Graniczna, Krótka, Podkarpacka, Spacerowa, Spokojna, Szkolna od nr 1 do nr 32 (do skrzyżowania z ul. Strażacką)

PINKOWICZ Jacek Mirosław - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
SZMYD Robert - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg nr 11

Granica: Iskrzynia – ulice: Morawska, Ogrodowa, Słoneczna, Strażacka, Szkolna od nr 33 (od skrzyżowania z ul. Strażacką) do końca

WULW Józef - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
WIĘCH Walerian Władysław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg nr 12

Granica: Kombornia: od nr 1 do nr 335

BALAWAJDER Jarosław Marek KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
HAWROT Grzegorz KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KWOLEK Agnieszka KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”

Okręg nr 13

Granica: Kombornia: od nr 336 do końca

WAWRZKOWICZ Jan Zbigniew - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
JĘDRYSIK Piotr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ZBOROWSKI Marek - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”

Okręg nr 14

Granica: Krasna

RADZIWIŃSKI Łukasz Adam - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
PITERA Jerzy - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
GÓRNIEWICZ Andrzej - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”

Okręg nr 15

Granica: Węglówka

ZAREMBA Andrzej Stanisław - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
URBANEK Jolanta - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
PARADYSZ Zbigniew Marek - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”

----------------------------- INFORMACJA DLA KANDYDATÓW i KOMITETÓW WYBORCZYCH Na portalu terazKrosno.pl istnieje możliwość zareklamowania się. Oferujemy banery reklamowe, artykuły sponsorowane, wpisy na profilu Facebook oraz transmisje wideo na żywo ze spotkań i prezentacji kandydatów. Zapraszamy do kontaktu w sprawie reklamy: tel. 664 905 366 / e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

-----------------------------
INFORMACJA DLA KANDYDATÓW i KOMITETÓW WYBORCZYCH
Na portalu terazKrosno.pl istnieje możliwość zareklamowania się. Oferujemy banery reklamowe, artykuły sponsorowane, wpisy na profilu Facebook oraz transmisje wideo na żywo ze spotkań i prezentacji kandydatów. Zapraszamy do kontaktu w sprawie reklamy: tel. 664 905 366 / e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
-----------------------------



źródło: PKW
Copyright © 2013 - 2019 terazKrosno.pl
Projekt oraz realizacja: Multimedia IT