Kandydaci - Miasto Krosno

Kandydaci do Sejmiku Województwa (92)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1. BRAJA Zbigniew Jerzy, lat 64. Krosno
2. PILCH Grażyna, lat 54. Brzozów
3. PAŃKO Marek Jan, lat 63. Lesko
4. LACKOSZ Tomasz Roman, lat 48. Jasło
5. RĄPAŁA Natalia Magdalena, lat 29
6. POSADZKI Wacław Marian, lat 69. Krosno
7. KRYNICKA Emilia Maria, lat 21. Sanok
8. DURAŁ Joanna Elżbieta, lat 34. Rogi
9. ZIOMEK Jerzy, lat 64. Jasło
10. WOJNAROWSKI Piotr Marcin, lat 44. Sanok

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. BORCZ Jerzy, lat 63. Krosno
2. KUROWSKA Maria Stanisława, lat 64. Dąbrówka
3. ZAJĄC Wojciech Stanisław, lat 39. Jasło
4. DROZD Adam Tomasz, lat 44. Sanok
5. ŁUKASZYK Dorota, lat 45. Ustrzyki Dolne
6. BRIL Joanna Katarzyna, lat 46. Jedlicze
7. ŚNIEŻEK Adam Walenty, lat 67. Rzeszów
8. BREWCZAK Monika Julita, lat 43. Sanok
9. JAKUBOWICZ Marek, lat 45. Wrocanka
10. POLEK Wiesław, lat 61. Iwonicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

1. STADNICKI Robert Stanisław, lat 50 Jasło
2. WOLSKI Hubert Jaromir, lat 41. Krosno
3. ŚWISTAK Józef Tadeusz, lat 49. Gliniczek
4. BOGUSZ Zofia, lat 71. Sanok
5. DRAGUŁA Magdalena Helena, lat 33. Humniska
6. GOMUŁA Damian Henryk, lat 28. Jasło
7. KRZYWIECKA Karina, lat 23. Pakoszówka
8. FORTUNA Michał Marcin, lat 34. Krosno
9. SAMOLEWICZ Joanna Izabela, lat 28. Rzeszów
10. ULIASZ Paweł, lat 32. Krosno

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. SOBIERAJ Dariusz Wojciech, lat 55. Krościenko Wyżne
2. POSPOLITAK Maria Halina, lat 59. Brzozów
3. KOMORNICKI Piotr, lat 66. Iwonicz
4. KULIGA Bogdan Robert, lat 57. Haczów
5. BARAN Bożena Danuta, lat 62. Jedlicze
6. SAWIŃSKI Krzysztof Jan, lat 39. Lesko
7. SKUBISZ Marta Janina, lat 53. Bezmiechowa Dolna
8. WRONA Władysław, lat 78. Brzegi Dolne
9. RAK Zygmunt Mieczysław, lat 55. Siedliska Żmigrodzkie
10. BOREK Grażyna, lat 61. Bażanówka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

1. HELNARSKI Paweł Andrzej, lat 36. Chorkówka
2. SABAT Joanna Karolina, lat 37. Niebocko
3. STABRYŁA Monika Kinga, lat 22. Sanok
4. ŁĄCKA Agnieszka Halina, lat 47. Jareniówka
5. PASTERCZYK Marta Bernardyna, lat 49. Szczepańcowa
6. HNATYK Piotr Paweł, lat 35. Jurowce
7. KUREK Bogusław Adam, lat 50 Święcany
8. OLENIACZ Jacek Tomasz, lat 44. Górki
9. RAJCHEL Łukasz Kazimierz, lat 26. Iwonicz-Zdrój
10. DYTKO Edyta Dominika, lat 31. Golcowa

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1. PIKUL Antoni Stanisław, lat 64. Jasło
2. BLECHARCZYK Wojciech Aleksander, lat 55. Sanok
3. SŁYŚ Stanisław Józef, lat 63. Krosno
4. KAPAŁKA Małgorzata Maria, lat 35. Lesko
5. ŁOKAJ Tadeusz Antoni, lat 72. Iwonicz-Zdrój
6. PACZKOWSKI Piotr Antoni, lat 46. Brzozów
7. BALON Barbara Maria, lat 45. Krosno
8. MRUGAŁA Ewa, lat 41. Sanok
9. FEDOROWICZ Małgorzata Beata, lat 56. Ustrzyki Dolne
10. ZIMA Kazimierz, lat 62. Krosno

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

1. RĄCZKA Wojciech Marek, lat 64. Wolica
2. SZLACHTA Danuta, lat 61. Jasło
3. ŻEBRACKI Piotr Józef, lat 32. Glinik Polski
4. KWIATKOWSKA Agnieszka Barbara, lat 30. Jasło
5. GORCZYCA Karol, lat 23. Skołyszyn
6. FARENHOLC-OLESIUK Hanna, lat 55. Lesko
7. GŁAZOWSKA Ewa Janina, lat 46. Ustrzyki Dolne
8. KIEŁBASA Wioleta Teresa, lat 26. Sanok

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

1. MACKIEWICZ-ROSSMANITH Kamila, lat 44. Sanok
2. ŚWIEC Tadeusz, lat 53. Brelików
3. BOGACZEWICZ Anna, lat 62. Sanok
4. PACIOCH Hubert Piotr, lat 1. Kopytowa
5. CIWONIUK Marzena Mieczysława, lat 42. Ustrzyki Dolne
6. ROSSMANITH Adam Zbigniew, lat 43. Sanok

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

1. WITKOWSKI Zdzisław Stanisław, lat 53. Wojtkowa
2. BOREK Wojciech Robert, lat 45. Krosno
3. WIŚNIOWSKA Edyta Maria, lat 43. Krosno
4. TOMCZUK Łukasz Władysław, lat 28. Sanok
5. SZAJNA Szymon, lat 36. Warzyce
6. WOLAN Joanna Jadwiga, lat 30 Rymanów
7. MIŚKO Mateusz Michał, lat 28. Jankowce
8. ADAMCZYK Gabriela Agnieszka, lat 25. Jedlicze

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

1. JÓZEFOWICZ Maciej Piotr, lat 34. Krosno
2. KAMIŃSKA Bożena Irena, lat 54. Krosno
3. ROGOWSKI Kazimierz Krzysztof, lat 59. Mytarz
4. SZWED Anna Maria, lat 34. Rzeszów
5. BARGIEŁ Stanisław Andrzej, lat 72. Dukla

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

1. SZNAJDER Lucyna, lat 46. Miejsce Piastowe
2. RADWAŃSKA-FRYDRYCH Magdalena, lat 44. Korczyna
3. STASIAK Barbara Zofia, lat 54. Krosno
4. MAREK Kamil Piotr, lat 31. Kożuchów
5. PĘCAK Piotr Tomasz, lat 30. Boguchwała

Kandydaci na urząd Prezydenta (4)

1. PRZYTOCKI Piotr Marian, lat 61, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KROSNO PIOTRA PRZYTOCKIEGO, miejsce zamieszkania: Krosno
2. SKIBA Adam, lat 53, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, miejsce zamieszkania: Krosno
3. WOLSKA Violetta Katarzyna, lat 43, KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW KROSNA, miejsce zamieszkania: Krosno
4. ZAJDEL Gabriel Jerzy, lat 40, KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM, miejsce zamieszkania: Krosno

Kandydaci do Rady Miasta Krosna (125)

Okręg nr 1

Granice: dzielnice: Śródmieście, Krościenko Niżne, osiedla: Stefana Grota-Roweckiego, Ks. Bronisława Markiewicza

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW KROSNA
1. WOLSKA Violetta Katarzyna
2. SZCZEPANIK Paweł Mateusz
3. PODYMA Małgorzata Maria
4. BIŚTO Dariusz
5. KAWKA Teresa Ewa
6. BRAUN Romualda Maria
7. KRZANOWSKI Jan Franciszek
8. TOMKIEWICZ Lucyna
9. CHODOROWSKI Marek Bolesław

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1. ZAJDEL Gabriel Jerzy
2. BARAN Ewa Aneta
3. SANOCKI Wiesław Andrzej
4. ŚWIEBODA Monika
5. KOSSAKOWSKI Włodzimierz
6. ŻABIŃSKA Danuta Stanisława
7. EKIERT Piotr

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. GUZIK Paulina Anna
2. JÓZEFOWICZ Tomasz Marian
3. KALICIŃSKI Czesław Jan
4. MAZUR Kazimierz
5. ROMANOWSKA Bogumiła Zofia
6. SIKORSKI Paweł Łukasz
7. SZELIGA Małgorzata Eugenia
8. SZYDŁOWSKA Zofia Emilia
9. WOŹNIAK Rafał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KROSNO PIOTRA PRZYTOCKIEGO
1. BARAN Bronisław
2. CZAJA Stanisław
3. DUBIEL Anna Teresa
4. GRUDYSZ Piotr Arkadiusz
5. LEŚNIAK Teresa
6. LORENC Jerzy Ryszard
7. RAŚ Agnieszka Maria
8. RYMAR Marta Małgorzata
9. SKIBA Witold

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1. FULARZ Izabela
2. SZELC Grażyna Julia
3. JANAS Katarzyna Maria
4. MROZEK Aleksandra Joanna
5. KAMAL MOHAMED ALI Osama
6. WAJS Agnieszka
7. KAWALEC Filip Karol
8. POLAŃSKI Przemysław Tomasz

Okręg nr 2

Granice: dzielnice: Białobrzegi, Zawodzie, osiedla: Południe, Turaszówka, Tysiąclecia

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW KROSNA
1. ZAJDEL Krzysztof Jerzy
2. ŻUKOWSKI Witold Jan
3. MALINOWSKA Małgorzata Elżbieta
4. KĘDZIOR Stanisław Edward
5. JUSZCZAK Jan Stanisław
6. PETRYCZKO Kamil
7. SOWA Marzena
8. BOGACZYK Jadwiga
9. MARSZAŁEK-BRZOZOWSKA Helena

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. BABINETZ Krzysztof Stanisław
2. CZEKAJ Agnieszka
3. JÓZEFCZYK Magdalena Maria
4. KRZANOWSKI Paweł Tomasz
5. LEŚNIAK Aneta Barbara
6. OPOŃ Lucyna Krystyna
7. PRZYBYSZ Adam
8. ROSPOND Henryk
9. SOBUTKA Marian Wojciech

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1. TEŚNIARZ Łukasz Robert
2. KOPIEC Alina
3. MAZUR Wiesław Stanisław
4. FARBANIEC Agata Renata
5. MICHALIK Krystyna Bogumiła
6. FORYŚ Stanisław Jan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KROSNO PIOTRA PRZYTOCKIEGO
1. BACHOTA Paweł
2. GALERT Anna
3. GORCZYCA-KWILOSZ Ewa Teresa
4. HANUSEK Robert
5. KRZANOWSKA-SZELC Dagmara
6. MOSKAL Maria
7. NIEPOKÓJ Marcin Robert
8. PRZYTOCKI Piotr Marian
9. WILK Andrzej Eugeniusz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1. BALON Daria Urszula
2. UNGEHEUER Zbigniew Józef
3. KRZANOWSKA-WIŚNIOWSKA Anna Iwona
4. WANIK Hubert Jan
5. WAJDA Tomasz Józef
6. PENAR Andrzej
7. PELC Anna Maria
8. SZELC Sławomir Dariusz

Okręg nr 3

Granice: dzielnice: Polanka, Suchodół, osiedle: Traugutta

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW KROSNA
1. WALASZCZYK Jan
2. WIERNASZ-DURAN Marta Maria
3. MASŁYK Agnieszka Maria
4. SZURKIEWICZ Małgorzata
5. JASTRZĘBSKI Grzegorz
6. TOMKALSKA Jadwiga
7. BĄCZAR Adam Józef
8. TENEROWICZ Witold Andrzej
9. MICHALIK-SOŁTYS Barbara Irena

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1. KOWALCZYK Danuta Bogumiła
2. SAJDAK Robert Stanisław
3. EKIERT Monika
4. HENDZEL Grzegorz Marcin
5. ZAJDEL Aneta
6. DŻUGAJ Dominik Tomasz
7. ŻABIŃSKI Janusz Paweł

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. SKIBA Adam
2. BĘBEN Sławomir
3. BYCZYŃSKI Wojciech
4. HEJNAR Janusz Kazimierz
5. JUCHA Irena Teresa
6. KOZA Elżbieta
7. KUBIT Magdalena Jolanta
8. KWOLEK Łukasz Filip
9. SZYBIAK Małgorzata Marta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KROSNO PIOTRA PRZYTOCKIEGO
1. BĘBEN Krzysztof Jerzy
2. DRUCIAK Joanna Wiktoria
3. DUDYCZ Zdzisław Jan
4. GABARA Dorota
5. GIBADŁO Helena Maria
6. KUBIT Zbigniew
7. ŁĄCKA Magdalena
8. RACHWAŁ Grzegorz Maciej
9. SOLIŃSKI Tomasz Marian

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1. WAJDA-LAWERA Hanna
2. BUCZYŃSKI Jacek
3. KASPRZYCKA Kinga Izabela
4. BIAŁY Tomasz
5. BUCZEK Bartłomiej Marcin
6. PIECHOTA Hanna
7. JAGIEŁA Tomasz Stanisław
8. BALON Marcin Kazimierz

-----------------------------
INFORMACJA DLA KANDYDATÓW i KOMITETÓW WYBORCZYCH
Na portalu terazKrosno.pl istnieje możliwość zareklamowania się. Oferujemy banery reklamowe, artykuły sponsorowane, wpisy na profilu Facebook oraz transmisje wideo na żywo ze spotkań i prezentacji kandydatów. Zapraszamy do kontaktu w sprawie reklamy: tel. 664 905 366 / e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
-----------------------------



źródło: PKW
Copyright © 2013 - 2019 terazKrosno.pl
Projekt oraz realizacja: Multimedia IT