Kandydaci - Gmina Miejsce Piastowe

Kandydaci do Sejmiku Województwa (92)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1. BRAJA Zbigniew Jerzy, lat 64. Krosno
2. PILCH Grażyna, lat 54. Brzozów
3. PAŃKO Marek Jan, lat 63. Lesko
4. LACKOSZ Tomasz Roman, lat 48. Jasło
5. RĄPAŁA Natalia Magdalena, lat 29
6. POSADZKI Wacław Marian, lat 69. Krosno
7. KRYNICKA Emilia Maria, lat 21. Sanok
8. DURAŁ Joanna Elżbieta, lat 34. Rogi
9. ZIOMEK Jerzy, lat 64. Jasło
10. WOJNAROWSKI Piotr Marcin, lat 44. Sanok

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. BORCZ Jerzy, lat 63. Krosno
2. KUROWSKA Maria Stanisława, lat 64. Dąbrówka
3. ZAJĄC Wojciech Stanisław, lat 39. Jasło
4. DROZD Adam Tomasz, lat 44. Sanok
5. ŁUKASZYK Dorota, lat 45. Ustrzyki Dolne
6. BRIL Joanna Katarzyna, lat 46. Jedlicze
7. ŚNIEŻEK Adam Walenty, lat 67. Rzeszów
8. BREWCZAK Monika Julita, lat 43. Sanok
9. JAKUBOWICZ Marek, lat 45. Wrocanka
10. POLEK Wiesław, lat 61. Iwonicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

1. STADNICKI Robert Stanisław, lat 50 Jasło
2. WOLSKI Hubert Jaromir, lat 41. Krosno
3. ŚWISTAK Józef Tadeusz, lat 49. Gliniczek
4. BOGUSZ Zofia, lat 71. Sanok
5. DRAGUŁA Magdalena Helena, lat 33. Humniska
6. GOMUŁA Damian Henryk, lat 28. Jasło
7. KRZYWIECKA Karina, lat 23. Pakoszówka
8. FORTUNA Michał Marcin, lat 34. Krosno
9. SAMOLEWICZ Joanna Izabela, lat 28. Rzeszów
10. ULIASZ Paweł, lat 32. Krosno

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. SOBIERAJ Dariusz Wojciech, lat 55. Krościenko Wyżne
2. POSPOLITAK Maria Halina, lat 59. Brzozów
3. KOMORNICKI Piotr, lat 66. Iwonicz
4. KULIGA Bogdan Robert, lat 57. Haczów
5. BARAN Bożena Danuta, lat 62. Jedlicze
6. SAWIŃSKI Krzysztof Jan, lat 39. Lesko
7. SKUBISZ Marta Janina, lat 53. Bezmiechowa Dolna
8. WRONA Władysław, lat 78. Brzegi Dolne
9. RAK Zygmunt Mieczysław, lat 55. Siedliska Żmigrodzkie
10. BOREK Grażyna, lat 61. Bażanówka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

1. HELNARSKI Paweł Andrzej, lat 36. Chorkówka
2. SABAT Joanna Karolina, lat 37. Niebocko
3. STABRYŁA Monika Kinga, lat 22. Sanok
4. ŁĄCKA Agnieszka Halina, lat 47. Jareniówka
5. PASTERCZYK Marta Bernardyna, lat 49. Szczepańcowa
6. HNATYK Piotr Paweł, lat 35. Jurowce
7. KUREK Bogusław Adam, lat 50 Święcany
8. OLENIACZ Jacek Tomasz, lat 44. Górki
9. RAJCHEL Łukasz Kazimierz, lat 26. Iwonicz-Zdrój
10. DYTKO Edyta Dominika, lat 31. Golcowa

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1. PIKUL Antoni Stanisław, lat 64. Jasło
2. BLECHARCZYK Wojciech Aleksander, lat 55. Sanok
3. SŁYŚ Stanisław Józef, lat 63. Krosno
4. KAPAŁKA Małgorzata Maria, lat 35. Lesko
5. ŁOKAJ Tadeusz Antoni, lat 72. Iwonicz-Zdrój
6. PACZKOWSKI Piotr Antoni, lat 46. Brzozów
7. BALON Barbara Maria, lat 45. Krosno
8. MRUGAŁA Ewa, lat 41. Sanok
9. FEDOROWICZ Małgorzata Beata, lat 56. Ustrzyki Dolne
10. ZIMA Kazimierz, lat 62. Krosno

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

1. RĄCZKA Wojciech Marek, lat 64. Wolica
2. SZLACHTA Danuta, lat 61. Jasło
3. ŻEBRACKI Piotr Józef, lat 32. Glinik Polski
4. KWIATKOWSKA Agnieszka Barbara, lat 30. Jasło
5. GORCZYCA Karol, lat 23. Skołyszyn
6. FARENHOLC-OLESIUK Hanna, lat 55. Lesko
7. GŁAZOWSKA Ewa Janina, lat 46. Ustrzyki Dolne
8. KIEŁBASA Wioleta Teresa, lat 26. Sanok

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

1. MACKIEWICZ-ROSSMANITH Kamila, lat 44. Sanok
2. ŚWIEC Tadeusz, lat 53. Brelików
3. BOGACZEWICZ Anna, lat 62. Sanok
4. PACIOCH Hubert Piotr, lat 1. Kopytowa
5. CIWONIUK Marzena Mieczysława, lat 42. Ustrzyki Dolne
6. ROSSMANITH Adam Zbigniew, lat 43. Sanok

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

1. WITKOWSKI Zdzisław Stanisław, lat 53. Wojtkowa
2. BOREK Wojciech Robert, lat 45. Krosno
3. WIŚNIOWSKA Edyta Maria, lat 43. Krosno
4. TOMCZUK Łukasz Władysław, lat 28. Sanok
5. SZAJNA Szymon, lat 36. Warzyce
6. WOLAN Joanna Jadwiga, lat 30 Rymanów
7. MIŚKO Mateusz Michał, lat 28. Jankowce
8. ADAMCZYK Gabriela Agnieszka, lat 25. Jedlicze

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

1. JÓZEFOWICZ Maciej Piotr, lat 34. Krosno
2. KAMIŃSKA Bożena Irena, lat 54. Krosno
3. ROGOWSKI Kazimierz Krzysztof, lat 59. Mytarz
4. SZWED Anna Maria, lat 34. Rzeszów
5. BARGIEŁ Stanisław Andrzej, lat 72. Dukla

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

1. SZNAJDER Lucyna, lat 46. Miejsce Piastowe
2. RADWAŃSKA-FRYDRYCH Magdalena, lat 44. Korczyna
3. STASIAK Barbara Zofia, lat 54. Krosno
4. MAREK Kamil Piotr, lat 31. Kożuchów
5. PĘCAK Piotr Tomasz, lat 30. Boguchwała

Kandydaci do Rady Powiatu Krośnieńskiego (26)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. MERCIK Aleksander, lat 56. Targowiska
2. KUŹNAR Bożena Maria, lat 59. Krościenko Wyżne
3. ZAJDEL Paweł Krzysztof, lat 48. Rogi
4. WYŻKIEWICZ Krystyna Ewa, lat 61. Wrocanka
5. NIZIOŁEK Jolanta Marta, lat 46. Łężany
6. SAJDAK Waldemar, lat 46. Rogi

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. GUZIK Andrzej, lat 52. Niżna Łąka
2. DANIŁOWICZ Katarzyna Maria, lat 49. Targowiska
3. AFTANAS Marek Jan, lat 54. Krościenko Wyżne
4. SIENIAWSKI Tomasz, lat 55. Miejsce Piastowe
5. HEC-MROZEK Magdalena Justyna, lat 43. Głowienka
6. PELCZAR Jolanta, lat 46. Krościenko Wyżne

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1. JURCZYK Iwona, lat 51. Łężany
2. WOŁEJSZA Paweł Rajmund, lat 58. Pustyny
3. BEREŚ Ewa, lat 53. Rogi
4. PŁOUCHA Marian Andrzej, lat 55. Głowienka
5. ZUBEL Grzegorz Piotr, lat 35. Krościenko Wyżne
6. POLAK Gabriela Karolina, lat 21. Wrocanka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA POWIATU KROŚNIEŃSKIEGO

1. SIRKO Teresa, lat 63. Głowienka
2. MARSZAŁEK Edward, lat 57. Krościenko Wyżne
3. SUCH Marta, lat 58. Krościenko Wyżne
4. DROZD Piotr Jan, lat 43. Rogi
5. GAWLIK Stanisława Helena, lat 57. Miejsce Piastowe

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1. GROMEK Andrzej, lat 60. Miejsce Piastowe
2. ŻMUR Anna, lat 60. Miejsce Piastowe
3. LIPIŃSKI Jerzy Wojciech, lat 67. Miejsce Piastowe

Kandydaci na urząd Wójta (2)

1. CHILIK Dorota, lat 47 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, miejsce zamieszkania: Rogi
2. KLARA Marek, lat 39 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA 2023”, miejsce zamieszkania: Targowiska

Kandydaci do Rady Gminy Miejsce Piastowe (34)

Okręg 1

Granice: Głowienka: ul. Franciszkańska, ul. Młynarska, ul. Pogórze, ul. Stroma, ul. Świętego Jana, ul. Zielona

LENIK Janusz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
PIRGA Piotr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA 2023”
JURECZKO Piotr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD SOŁECTW”

Okręg 2

Granice: Głowienka: ul. Miodowa, ul. Nadbrzeżna, ul. Na Jaworze, ul. Ojca Anzelma Kubita, ul. Podmiejska, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Szkolna

STAROŃ Robert - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
BOGACZYK Bogusława - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA 2023”
MACHNIK Elżbieta Grażyna - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD SOŁECTW”

Okręg 3

Granice: Łężany: ul. Jana Pawła II, ul. Księdza Bronisława Markiewicza od 24 do końca, ul. Polna, ul. Tadeusza Kościuszki numery nieparzyste od 1 do końca

HABRAT Grzegorz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KONRAD Maria - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA 2023”

Okręg 4

Granice: Łężany: ul. Hrabiego Jana Potockiego, ul. Księdza Bronisława Markiewicza od 1 do 23, ul. Nawsie, ul. Ogrodowa, ul. Porucznika Władysława Barana, ul. Tadeusza Kościuszki numery parzyste od 2 do końca, ul. Wspólna

KILAROWSKI Piotr Bronisław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KOZIOŁ Jerzy - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA 2023”

Okręg 5

Granice: Miejsce Piastowe: ul. Dworska, ul. Handlowa, ul. Jana Pawła II numery nieparzyste od 1 do końca, ul. Krawcówka, ul. Krośnieńska, ul. Niebylec, ul. Rajsy, ul. Starowiejska, ul. Szkolna

URYNOWICZ Wojciech - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
DUDEK Dawid Janusz - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
LORENC Kamil Stanisław - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA 2023”

Okręg 6

Granice: Miejsce Piastowe: ul. Cicha, ul. Cmentarna, ul. Dukielska, ul. Jaćmierz, ul. Jana Pawła II numery parzyste od 2 do końca, ul. Księdza Bronisława Markiewicza, ul. Łysogórska, ul. Nadrzeczna, ul. Turków, ul. Zarzecze

PYTEL Iwona Ewa - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SZNAJDER Karolina Dagmara - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA 2023”

Okręg 7

Granice: Wrocanka: ul. Brzozowa, ul. Dębowa, ul. Długa numery nieparzyste od 1 do końca, ul. Krośnieńska, ul. Krzywa, ul. Księża, ul. Pańska, ul. Świętego Jana, ul. Świętej Rozalii

JABŁOŃSKI Krzysztof Daniel - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
LENIK Ryszard Krzysztof - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA 2023”

Okręg 8

Granice: Niżna Łąka, Wrocanka: ul. Długa numery parzyste od 2 do końca, ul. Nadrzeczna, ul. Zielona

WĘGRZYN Szymon Jan - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
LENIK Ewelina Anna - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA 2023”

Okręg 9

Granice: Rogi: ul. Ks. Henryka Domino numery parzyste od 2 do 38, ul. Długa numery parzyste od 2 do 130, ul. Trakt Papieski, ul. Polna

SOCHA Jan - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WDOWIARZ Jerzy Bogdan - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA 2023”

Okręg 10

Granice: Rogi: ul. Dworska, ul. Szkolna, ul. Franciszka Matusiewicza, ul. Ks. Henryka Domino numery nieparzyste od 1 do końca

NIZIOŁEK Krzysztof - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
BEREŚ Jakub Maciej - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
GLAZER Maria - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA 2023”

Okręg 11

Granice: Rogi: ul. Ks. Henryka Domino numery parzyste od 40 do końca, ul. Długa numery parzyste od 132 do końca, ul. Długa numery nieparzyste od 1 do końca, ul. Kościelna, ul. Nadbrzeżna

BAZAN-MURDZEK Monika Henryka - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
DROZD Teresa - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA 2023”

Okręg 12

Granice: Zalesie, Targowiska: ul. Graniczna, ul. Jana Pawła II od 1 do 85 i numery nieparzyste od 87 do 97, ul. Kolejowa, ul. Kwiatowa, ul. Leśna

HABRAT Wiesław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WINIARSKI Tomasz Grzegorz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA 2023”

Okręg 13

Granice: Targowiska: ul. Akacjowa, ul. Armii Krajowej, ul. Floriańska, ul. Górka, ul. Handlowa, ul. Jana Pawła II numery parzyste od 86 do 98 i od 99 do końca, ul. Józefa Piłsudskiego, ul. Lipowa, ul. Ogrodowa, ul. Słoneczna, ul. Stolarska, ul. Wąska, ul. Wiśniowa, ul. Zjazdowa

JURCZAK Anna - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SKWARA Wiktor Jan - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA 2023”

Okręg 14

Granice: Targowiska: ul. Dębowa, ul. Dworska, ul. Ignacego Łukasiewicza, ul. Kasztanowa, ul. Księdza Bronisława Markiewicza, ul. Księdza Macieja Suchodolskiego, ul. Starowiejska

SKWARA Małgorzata - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SIDOR Józef - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Okręg 15

Granice: Widacz

KRUPSKI Mariusz Dariusz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SIDOR Radosław - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA 2023”

-----------------------------
INFORMACJA DLA KANDYDATÓW i KOMITETÓW WYBORCZYCH
Na portalu terazKrosno.pl istnieje możliwość zareklamowania się. Oferujemy banery reklamowe, artykuły sponsorowane, wpisy na profilu Facebook oraz transmisje wideo na żywo ze spotkań i prezentacji kandydatów. Zapraszamy do kontaktu w sprawie reklamy: tel. 664 905 366 / e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
-----------------------------



źródło: PKW
Copyright © 2013 - 2019 terazKrosno.pl
Projekt oraz realizacja: Multimedia IT