Kandydaci - Gmina Rymanów

Kandydaci do Sejmiku Województwa (92)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1. BRAJA Zbigniew Jerzy, lat 64. Krosno
2. PILCH Grażyna, lat 54. Brzozów
3. PAŃKO Marek Jan, lat 63. Lesko
4. LACKOSZ Tomasz Roman, lat 48. Jasło
5. RĄPAŁA Natalia Magdalena, lat 29
6. POSADZKI Wacław Marian, lat 69. Krosno
7. KRYNICKA Emilia Maria, lat 21. Sanok
8. DURAŁ Joanna Elżbieta, lat 34. Rogi
9. ZIOMEK Jerzy, lat 64. Jasło
10. WOJNAROWSKI Piotr Marcin, lat 44. Sanok

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. BORCZ Jerzy, lat 63. Krosno
2. KUROWSKA Maria Stanisława, lat 64. Dąbrówka
3. ZAJĄC Wojciech Stanisław, lat 39. Jasło
4. DROZD Adam Tomasz, lat 44. Sanok
5. ŁUKASZYK Dorota, lat 45. Ustrzyki Dolne
6. BRIL Joanna Katarzyna, lat 46. Jedlicze
7. ŚNIEŻEK Adam Walenty, lat 67. Rzeszów
8. BREWCZAK Monika Julita, lat 43. Sanok
9. JAKUBOWICZ Marek, lat 45. Wrocanka
10. POLEK Wiesław, lat 61. Iwonicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

1. STADNICKI Robert Stanisław, lat 50 Jasło
2. WOLSKI Hubert Jaromir, lat 41. Krosno
3. ŚWISTAK Józef Tadeusz, lat 49. Gliniczek
4. BOGUSZ Zofia, lat 71. Sanok
5. DRAGUŁA Magdalena Helena, lat 33. Humniska
6. GOMUŁA Damian Henryk, lat 28. Jasło
7. KRZYWIECKA Karina, lat 23. Pakoszówka
8. FORTUNA Michał Marcin, lat 34. Krosno
9. SAMOLEWICZ Joanna Izabela, lat 28. Rzeszów
10. ULIASZ Paweł, lat 32. Krosno

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. SOBIERAJ Dariusz Wojciech, lat 55. Krościenko Wyżne
2. POSPOLITAK Maria Halina, lat 59. Brzozów
3. KOMORNICKI Piotr, lat 66. Iwonicz
4. KULIGA Bogdan Robert, lat 57. Haczów
5. BARAN Bożena Danuta, lat 62. Jedlicze
6. SAWIŃSKI Krzysztof Jan, lat 39. Lesko
7. SKUBISZ Marta Janina, lat 53. Bezmiechowa Dolna
8. WRONA Władysław, lat 78. Brzegi Dolne
9. RAK Zygmunt Mieczysław, lat 55. Siedliska Żmigrodzkie
10. BOREK Grażyna, lat 61. Bażanówka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

1. HELNARSKI Paweł Andrzej, lat 36. Chorkówka
2. SABAT Joanna Karolina, lat 37. Niebocko
3. STABRYŁA Monika Kinga, lat 22. Sanok
4. ŁĄCKA Agnieszka Halina, lat 47. Jareniówka
5. PASTERCZYK Marta Bernardyna, lat 49. Szczepańcowa
6. HNATYK Piotr Paweł, lat 35. Jurowce
7. KUREK Bogusław Adam, lat 50 Święcany
8. OLENIACZ Jacek Tomasz, lat 44. Górki
9. RAJCHEL Łukasz Kazimierz, lat 26. Iwonicz-Zdrój
10. DYTKO Edyta Dominika, lat 31. Golcowa

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1. PIKUL Antoni Stanisław, lat 64. Jasło
2. BLECHARCZYK Wojciech Aleksander, lat 55. Sanok
3. SŁYŚ Stanisław Józef, lat 63. Krosno
4. KAPAŁKA Małgorzata Maria, lat 35. Lesko
5. ŁOKAJ Tadeusz Antoni, lat 72. Iwonicz-Zdrój
6. PACZKOWSKI Piotr Antoni, lat 46. Brzozów
7. BALON Barbara Maria, lat 45. Krosno
8. MRUGAŁA Ewa, lat 41. Sanok
9. FEDOROWICZ Małgorzata Beata, lat 56. Ustrzyki Dolne
10. ZIMA Kazimierz, lat 62. Krosno

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

1. RĄCZKA Wojciech Marek, lat 64. Wolica
2. SZLACHTA Danuta, lat 61. Jasło
3. ŻEBRACKI Piotr Józef, lat 32. Glinik Polski
4. KWIATKOWSKA Agnieszka Barbara, lat 30. Jasło
5. GORCZYCA Karol, lat 23. Skołyszyn
6. FARENHOLC-OLESIUK Hanna, lat 55. Lesko
7. GŁAZOWSKA Ewa Janina, lat 46. Ustrzyki Dolne
8. KIEŁBASA Wioleta Teresa, lat 26. Sanok

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

1. MACKIEWICZ-ROSSMANITH Kamila, lat 44. Sanok
2. ŚWIEC Tadeusz, lat 53. Brelików
3. BOGACZEWICZ Anna, lat 62. Sanok
4. PACIOCH Hubert Piotr, lat 1. Kopytowa
5. CIWONIUK Marzena Mieczysława, lat 42. Ustrzyki Dolne
6. ROSSMANITH Adam Zbigniew, lat 43. Sanok

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

1. WITKOWSKI Zdzisław Stanisław, lat 53. Wojtkowa
2. BOREK Wojciech Robert, lat 45. Krosno
3. WIŚNIOWSKA Edyta Maria, lat 43. Krosno
4. TOMCZUK Łukasz Władysław, lat 28. Sanok
5. SZAJNA Szymon, lat 36. Warzyce
6. WOLAN Joanna Jadwiga, lat 30 Rymanów
7. MIŚKO Mateusz Michał, lat 28. Jankowce
8. ADAMCZYK Gabriela Agnieszka, lat 25. Jedlicze

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

1. JÓZEFOWICZ Maciej Piotr, lat 34. Krosno
2. KAMIŃSKA Bożena Irena, lat 54. Krosno
3. ROGOWSKI Kazimierz Krzysztof, lat 59. Mytarz
4. SZWED Anna Maria, lat 34. Rzeszów
5. BARGIEŁ Stanisław Andrzej, lat 72. Dukla

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

1. SZNAJDER Lucyna, lat 46. Miejsce Piastowe
2. RADWAŃSKA-FRYDRYCH Magdalena, lat 44. Korczyna
3. STASIAK Barbara Zofia, lat 54. Krosno
4. MAREK Kamil Piotr, lat 31. Kożuchów
5. PĘCAK Piotr Tomasz, lat 30. Boguchwała

Kandydaci do Rady Powiatu Krośnieńskiego (30)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. PELCZAR Jan, lat 59. Ladzin
2. NIERADKA Grzegorz, lat 27. Iwonicz
3. KENAR Stanisław Tadeusz, lat 72. Iwonicz
4. PRZYBYŁA-OSTAP Krystyna, lat 55. Bzianka
5. DĄBROWSKI Janusz Jerzy, lat 47. Głębokie
6. PARYLAK Maria Małgorzata, lat 48. Lubatowa
7. ŚLIWKA Maria Barbara, lat 55. Rymanów-Zdrój

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. TUREK Józef, lat 63. Lubatowa
2. ZAFOREMSKI Bogusław Stanisław, lat 54. Klimkówka
3. BIAŁOWĄS Aneta, lat 40 Wróblik Królewski
4. CEGLARZ Andrzej, lat 61. Lubatowa
5. GŁADYSIEWICZ Anna, lat 44. Sieniawa
6. CZUBSKI Janusz Stanisław, lat 64. Wróblik Szlachecki
7. SZMYD Anna Teresa, lat 40. Iwonicz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1. KALENIECKI Tadeusz, lat 69. Sieniawa
2. RYSZ-JĘCZKOWSKA Katarzyna Małgorzata, lat 33. Rymanów
3. KRUKAR Andrzej, lat 62. Klimkówka
4. WOŁOSIAK Zofia Urszula, lat 70. Rymanów
5. RYGLEWICZ Mariola, lat 51. Lubatowa
6. WRONKOWICZ Bogdan Piotr, lat 34. Rymanów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA POWIATU KROŚNIEŃSKIEGO

1. JANIGA Rafał Krzysztof, lat 39. Iwonicz-Zdrój
2. PIWOWAR Daniel Łukasz, lat 39. Wróblik Szlachecki
3. ŚWISTAK Dorota Danuta, lat 54. Iwonicz-Zdrój
4. JAKUBOWICZ Małgorzata Maria, lat 50. Iwonicz
5. SZKUTNIK Maria Jadwiga, lat 60. Rymanów
6. BOLANOWSKA Magdalena Grażyna, lat 37. Rymanów
7. ASZKLAR Łukasz, lat 41. Lubatówka

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1. JAKUBCZYK Andrzej Ludwik 75. Iwonicz-Zdrój
2. ŁOŚ Wiesława Józefa, lat 42. Iwonicz
3. WIELGOS-ZIMA Beata Maria, lat: 50. Lubatowa

Kandydaci na urząd Burmistrza (1)

1. FARBANIEC Wojciech, lat 59 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, miejsce zamieszkania: Rymanów-Zdrój

Kandydaci do Rady Miejskiej w Rymanowie (27)

Okręg nr 1

Granice: RYMANÓW: Bohaterów II Wojny Światowej, Doktora Bieleckiego, Kalwaria, Roweckiego, Rynek, Sikorskiego, Słowackiego, Szkolna, Wola, Zielona

ŁABUDA Jan Paweł - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „NASZ RYMANÓW”
BIEL Andrzej Roman - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg nr 2

Granice: RYMANÓW: Bartoszów, Boczna, Dworska, Garbarska Gospodarska, Grunwaldzka, Jasna, Kilińskiego, Konopnickiej, Krzywa, Mała, Mitkowskiego 1 - 11a, Ogrodowa, Osiedle, Paderewskiego, Parkowa, Piekarska, Piękna, Piłsudskiego, Podgórze, Polna, Sanocka, Sienkiewicza, Swobody, Wesoła

SZAJNA Czesław - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „NASZ RYMANÓW”
WOŁCZAŃSKI Grzegorz Marek - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg nr 3

Granice: RYMANÓW: Jesionowa, Kolejowa, Mickiewicza, Mitkowskiego od 15, Nadbrzeżna, Nowa Wieś

DWORZAŃSKI Janusz Wojciech - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY RYMANÓW
SKOLARCZYK Grażyna Kazimiera - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY RAZEM - RYMANÓW

Okręg nr 4

Granice: KLIMKÓWKA: Księdza Kazimierza Waisa, Kwiatowa, Leśna, Ogrodowa, Osiedlowa, Pustki, Rzeczna, Zdrojowa-numery nieparzyste

KIELAR Kazimierz Szczepan - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
GRYSZTAR Ewa Barbara - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA POWIATU KROŚNIEŃSKIEGO

Okręg nr 5

Granice: KLIMKÓWKA: Kasztanowa, Słoneczna, Zdrojowa-numery parzyste

BUCZEK Krzysztof Stanisław - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „NASZ RYMANÓW”
ULIASZ Janusz Michał - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg nr 6

Granice: POSADA GÓRNA: 3 Maja

RAJNIK Tomasz Jan - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg nr 7

Granice: POSADA GÓRNA: Nadbrzeżna

TWOREK Sabina Wiktoria - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WRÓBLIK
TOMKIEWICZ Jan Franciszek - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY RAZEM - RYMANÓW

Okręg nr 8

Granice: RYMANÓW-ZDRÓJ: Dębowa, Kasztanowa, Krzemienna, Nad Wodospadem, Ogrodowa, PCK, Słoneczny Stok, Sosnowa, Spacerowa, Szkolna, Węgierska, Widokowa, Wierzbowa, Wyspiańskiego, Zdrojowa

ŚLIWKA Ignacy Józef - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY RAZEM - RYMANÓW

Okręg nr 9

Granice: BAŁUCIANKA, KRÓLIK POLSKI: Bieszczadzka, Dąbrówka, Zielona

PITRUS Andrzej Tadeusz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY RAZEM - RYMANÓW

Okręg nr 10

Granice: GŁĘBOKIE, PUŁAWY, RUDAWKA RYMANOWSKA, WISŁOCZEK

URBANIK Maciej Wiesław - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY RAZEM - RYMANÓW
BRUK Bronisław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg nr 11

Granice: SIENIAWA: Długa, Dworska, Gospodarska, Kwiatowa, Nad Zalewem, Rymanowska, Słoneczna, Wiśniowa, Zielona

BEK Dariusz Andrzej - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg nr 12

Granice: ŁAZY, MILCZA: Kolejowa, Leśna, Ogrodowa, Sadowa, Słoneczna, Szkolna ZMYSŁÓWKA

KIJOWSKI Józef - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY RAZEM - RYMANÓW
STAPIŃSKI Stanisław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg nr 13

Granice: BZIANKA

POLAŃSKI Mateusz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY RAZEM - RYMANÓW

Okręg nr 14

Granice: WRÓBLIK SZLACHECKI: Długa, Kolejowa, Krótka, Kwiatowa, Rymanowska, Sadowa, Sicińska, Słoneczna, Szkolna, Zielona

GUZYLAK Krzysztof Jan - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg nr 15

Granice: LADZIN: Nad Taborem, Rzeszowska, Zadwór WRÓBLIK KRÓLEWSKI: Jana Pawła II, Krośnieńska, Krótka, Księdza Jakubińskiego, Majowa, Świerkowa, Źródlana

WÓJCIK-PRZYBYLSKA Grażyna Maria - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WRÓBLIK
FAL Krzysztof - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WRÓBLICZANIE
SZYBKA Adam Stanisław - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY RAZEM - RYMANÓW
PENAR Wiesława Maria - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
DELIMAT Janusz - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

-----------------------------
INFORMACJA DLA KANDYDATÓW i KOMITETÓW WYBORCZYCH
Na portalu terazKrosno.pl istnieje możliwość zareklamowania się. Oferujemy banery reklamowe, artykuły sponsorowane, wpisy na profilu Facebook oraz transmisje wideo na żywo ze spotkań i prezentacji kandydatów. Zapraszamy do kontaktu w sprawie reklamy: tel. 664 905 366 / e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
-----------------------------



źródło: PKW
Copyright © 2013 - 2019 terazKrosno.pl
Projekt oraz realizacja: Multimedia IT