Gdzie wyłączą prąd w najbliższym tygodniu?
22.11.2020 19:23Komunikaty i ostrzeżenia
PGE Dystrybucja poinformowała o planach wyłączeń prądu w Krośnie i powiecie krośnieńskim na terenie działania Rejonu Energetycznego Krosno i Sanok od 23 do 27 listopada.
23 listopada - 9.00-13.00
Łężany, ul. Hrabiego Jana Potockiego 138 (stacja Łężany 6)
23 listopada - 11.00-13.00
Krasna (stacja Krasna 2)
23 listopada - 13.00-15.00
Krasna (stacja Krasna 3)
23 listopada - 15.00-17.00
Kombornia (stacja Kombornia 10)
24 listopada - 7.00-9.00
Wrocanka, ul. Krośnieńska; Głowienka, ul. Pogórze (stacja Wrocanka 6)
24 listopada - 8.30-14.30
Olchowiec, Polany, Ropianka (stacje: Olchowiec 1,2; Ropianka 1; Polany 4,6)
24 listopada - 9.00-11.00
Wrocanka, ulice: Brzozowa, Długa, Nadrzeczna (stacja Wrocanka 7)
24 listopada - 11.00-13.00
Bóbrka, ulice: Brzozowa, Ignacego Łukasiewicza, Podkarpacka, Szkolna (stacja Bóbrka 5)
24 listopada - 13.00-15.00
Bóbrka, ulice: Antoniego Kurka, Kopalniana, ks. Antoniego Dziurzyńskiego, Naftowa, Słoneczna, Sportowa, Strażacka, Szkolna (stacja Bóbrka 1)
24 listopada - 15.00-17.00
Zręcin, ulice: Karpacka, Bieszczadzka, Krzywa, Kuźnicza, Łukasiewicza (stacja Zręcin 11)
25 listopada - 7.00-9.00
Teodorówka (stacja Teodorówka 4)
25 listopada - 9.00-11.00
Teodorówka, Iwla, Głojsce (stacja Teodorówka 5)
25 listopada - 11.00-13.00
Iwla (stacja Iwla 4)
25 listopada - 13.00-15.00
Iwla (stacja Iwla 5)
25 listopada - 15.00-17.00
Teodorówka (stacja Teodorówka 6)
26 listopada - 7.00-9.00
Teodorówka (stacja Teodorówka 7)
26 listopada - 9.00-11.00
Teodorówka (stacja Teodorówka 8)
26 listopada - 11.00-13.00
Teodorówka (stacja Teodorówka 3)
26 listopada - 13.00-15.00
Teodorówka (stacja Teodorówka 2)
26 listopada - 15.00-17.00
Równe, ul. Długa (stacja Równe 3)
27 listopada - 7.00-9.00
Faliszówka (stacja Faliszówka 5)
27 listopada - 7.30-14.00
Puławy (stacja Puławy 2, obwód nr 2)
27 listopada - 8.30-12.00
Wrocanka, ulice: Długa, Krzywa (stacja Wrocanka 2)
27 listopada - 9.00-11.00
Faliszówka (stacja Faliszówka 4)
27 listopada - 11.00-15.00
Krosna, ul. Prochownia 47 (stacja Krosno Szkoła nr 8)
27 listopada - 11.00-13.00
Faliszówka (stacja Faliszówka 1)
27 listopada - 12.00-14.30
Wrocanka, ul. Pańska, Rogi, ul. Polna (stacja Wrocanka 3)
27 listopada - 13.00-15.00
Faliszówka (stacja Faliszówka 3)
Łężany, ul. Hrabiego Jana Potockiego 138 (stacja Łężany 6)
23 listopada - 11.00-13.00
Krasna (stacja Krasna 2)
23 listopada - 13.00-15.00
Krasna (stacja Krasna 3)
23 listopada - 15.00-17.00
Kombornia (stacja Kombornia 10)
24 listopada - 7.00-9.00
Wrocanka, ul. Krośnieńska; Głowienka, ul. Pogórze (stacja Wrocanka 6)
24 listopada - 8.30-14.30
Olchowiec, Polany, Ropianka (stacje: Olchowiec 1,2; Ropianka 1; Polany 4,6)
24 listopada - 9.00-11.00
Wrocanka, ulice: Brzozowa, Długa, Nadrzeczna (stacja Wrocanka 7)
24 listopada - 11.00-13.00
Bóbrka, ulice: Brzozowa, Ignacego Łukasiewicza, Podkarpacka, Szkolna (stacja Bóbrka 5)
24 listopada - 13.00-15.00
Bóbrka, ulice: Antoniego Kurka, Kopalniana, ks. Antoniego Dziurzyńskiego, Naftowa, Słoneczna, Sportowa, Strażacka, Szkolna (stacja Bóbrka 1)
24 listopada - 15.00-17.00
Zręcin, ulice: Karpacka, Bieszczadzka, Krzywa, Kuźnicza, Łukasiewicza (stacja Zręcin 11)
25 listopada - 7.00-9.00
Teodorówka (stacja Teodorówka 4)
25 listopada - 9.00-11.00
Teodorówka, Iwla, Głojsce (stacja Teodorówka 5)
25 listopada - 11.00-13.00
Iwla (stacja Iwla 4)
25 listopada - 13.00-15.00
Iwla (stacja Iwla 5)
25 listopada - 15.00-17.00
Teodorówka (stacja Teodorówka 6)
26 listopada - 7.00-9.00
Teodorówka (stacja Teodorówka 7)
26 listopada - 9.00-11.00
Teodorówka (stacja Teodorówka 8)
26 listopada - 11.00-13.00
Teodorówka (stacja Teodorówka 3)
26 listopada - 13.00-15.00
Teodorówka (stacja Teodorówka 2)
26 listopada - 15.00-17.00
Równe, ul. Długa (stacja Równe 3)
27 listopada - 7.00-9.00
Faliszówka (stacja Faliszówka 5)
27 listopada - 7.30-14.00
Puławy (stacja Puławy 2, obwód nr 2)
27 listopada - 8.30-12.00
Wrocanka, ulice: Długa, Krzywa (stacja Wrocanka 2)
27 listopada - 9.00-11.00
Faliszówka (stacja Faliszówka 4)
27 listopada - 11.00-15.00
Krosna, ul. Prochownia 47 (stacja Krosno Szkoła nr 8)
27 listopada - 11.00-13.00
Faliszówka (stacja Faliszówka 1)
27 listopada - 12.00-14.30
Wrocanka, ul. Pańska, Rogi, ul. Polna (stacja Wrocanka 3)
27 listopada - 13.00-15.00
Faliszówka (stacja Faliszówka 3)
~Cccf
14-12-2020 14:46 7 27