Na granicy powiatów krośnieńskiego i brzozowskiego w Jasienicy Rosielnej naczepa samochodu ciężarowego uderzyła w samochód dostawczy ze skrzynią. Ciężarówka pełna mięsa wypadła z jezdni.
Do zdarzenia doszło dzisiaj ok godz. 14:30 na drodze krajowej nr 19 w Jasienicy Rosielnej. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej z Krosna, trzy zastępy z Brzozowa oraz OSP z Jasienicy Rosielnej.Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że podczas zjeżdżania ze wzniesienia samochodu ciężarowego, ciągnięta przez niego naczepa wysunęła się na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w samochód dostawczy ze skrzynią. Po uderzeniu ciężarówka zjechała na pobocze i przewróciła się, niszcząc po drodze znaki drogowe. Przewożone w naczepie tira-chłodni mięso wypadło na pobocze i prywatną posesję.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie doznał poważniejszych obrażeń. Działania strażaków na miejscu zdarzenia polegały na wypompowaniu paliwa z uszkodzonych zbiorników w pojeździe, oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.

Nieoficjalnie wiadomo, że policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy tira i ukarali go mandatem karnym. Na miejscu zdarzenia obecny był również Powiatowy Lekarz Weterynarii.