Drużyna Kotwicy Korczyna, grająca przez ostatnie dziesięć minut w "dziesiątkę", dała sobie strzelić dwie bramki i uległa sąsiadowi - zespołowi Markiewicza Krosno.
W meczu o mistrzostwo V ligi drużyna Kotwicy musiała uznać wyższość sąsiadowi "zza miedzy" ulegając drużynie Markiewicza Krosno.

Pierwsi z prowadzenia cieszyli się gospodarze. Akcję Kotwicy strzałem do siatki wykończył snajper drużyny z Korczyny Sławomir Jurczak. Jednak zaraz musiał opuścić boisko. Doznał kontuzji nogi. Na domiar złego kontuzjowany został też kapitan Kotwicy Zych i na drugą połowę już nie wyszedł. W przerwie nastąpiła także zmiana w drużynie gości. Sporo ożywienia wniósł Dawid Florczak i to po jego strzale Markiewicza doprowadziło do wyrównania.

Od 80 minuty drużyna z Korczyny musiała radzić sobie w dziesięciu. Z powodu kontuzji boisko musiał opuścić Tomasz Kolasiński, a gospodarze nie mieli już kolejnego zawodnika na ławce rezerwowych do zmiany. Sytuację wykorzystał zespół z Krosna strzelając w końcówce dwa gole. Najpierw Szpiecha pokonał Konrad Słowik, który wcześniej przez lata występował w Kotwicy. Napastnik Markiewicza wykorzystał dokładne podanie Dawida Florczaka z lewej strony. Wynik ustalił Dawid Florczak po indywidualnej akcji, strzelając precyzyjnie po długim słupku.

Mecz w Korczynie

Kotwica Korczyna - OKS Markiewicza Krosno 1:3 (1:0)
1:0 Sławomir Jurczak (34'), 1:1 Dawid Florczak (62'), 1:2 Konrad Słowik (83'), 1:3 Dawid Florczak (89')

Kotwica: Paweł Szpiech - Dawid Florian, Paweł Urbanek, Tomasz Janusz, Dawid Cieplik - Dawid Zych (46' Adrian Piękoś), Tomasz Kolasiński, Remigiusz Pisula (71' Michał Grabiec), Seweryn Kędzior - Marcin Balawajder, Sławomir Jurczak (35' Grzegorz Puk).

Markiewicza: Oleh Vikhot - Dariusz Łach, Marcin Żywiec, Paweł Jarząb, Marcin Ginalski (71' Janusz Gonet) - Jan Barzyk, Albert Telesz, Sebastian Meier, Filip Dubis, Jakub Satur (46' Dawid Florczak)- Konrad Słowik.

Sędziowali: Rafał Komański oraz Damian Książek i Dariusz Buczyński. Żółte kartki: Balawajder - Barzyk.