Bohater reprezentacji Polski z Wembley z meczu Anglia - Polska poprowadzi do końca rundy jesiennej piłkarzy Kotwicy Korczyna. O hitowym transferze poinformował klub na swoim Facebooku.
Drużynę z Korczyny, występującą w rozgrywkach krośnieńskiej klasy okręgowej prowadził wcześniej Adam Domaradzki. Przeprowadził się jednak do Jasła, gdzie prowadzi obecnie IV-ligowych Czarnych. Teraz Kotwicę poprowadzi Jan Domarski.

- Człowiek, którego chyba nie trzeba przedstawiać nikomu. Spostrzegawczy kibice mogli wypatrzyć Pana Jana na trybunach naszego stadionu już w niedzielę, gdzie obserwował mecz z drużyną z Ustrzyk Dolnych. W poniedziałek trener podjął się wyzwania, a już we wtorek poprowadził pierwszy trening z "Kotwą".

W telegraficznym skrócie:
Pan Jan to brązowy medalista Mundialu w 1974. Rok wcześniej w meczu Anglia - Polska na Wembley zdobył gola decydującego o awansie Polski do mistrzostw świata, przez wielu Polaków uznawaną za najważniejszą bramkę w historii polskiej piłki nożnej. Ten gol do dzisiaj znajduję się na liście pięćdziesięciu najważniejszych bramek w historii światowej piłki nożnej. W swojej karierze reprezentował m. in. PGE FKS Stal Mielec, Stal Rzeszów, Nîmes Olympique, Wisła Krakow Chicago- Oficjalny Profil. W 2004 otrzymał Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski
Serdecznie witamy w Kotwicy!
Trenerowi Adamowi Domaradzkiemu dziękujemy za trud włożony w prowadzenie pierwszej drużyny, a także w rozwój pionu szkoleniowego Kotwicy oraz życzymy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej
- czytamy na Facebooku Kotwicy Korczyna.