Po 14 minutach piłkarze z Iskrzyni prowadzili na boisku w Klimkówce już trzema bramkami. Gospodarze potrzebowali 15 minut, by doprowadzić do remisu. Przy stanie 3-4 goście nie wykorzystali rzutu karnego.

Karpaty Klimkówka - Iskra Iskrzynia 4-4 (3-3)

0-1 Michał Rogoż (7 min.), 0-2 Marek Tomoń (8 min.), Bartosz Haręzga (14 min.), 1-3 Rafał Puchalik (27 min.), 2-3 Maciej Gryzowski (38 min.), 3-3 Rafał Pacholczyk (42 min.), 3-4 Michał Rogoż (56 min.), 4-4 Grzegorz Wołczański (88 min.)

Z meczu Karpaty Klimkówka - Iskra Iskrzynia

Karpaty Klimkówka: Mateusz Dworzański - Lukasz Zych (46 Aleksander Penar), Mirosław Lenik (76 Bartosz Wójcik), Maciej Litwin, Maciej Gryzowski, Sebastian Chudziński (60 Dawid Grysztar), Dawid Kowalski (20 Łukasz Walus), Piotr Penar, Grzegorz Wołczański, Rafał Puchalik, Rafał Pacholczyk. Trener: Łukasz Walus.

Iskra Iskrzynia: Patryk Jaszczur - Szymon Kwolek, Marek Tomoń, Michał Rogoż, Krzysztof Frydrych (59 Mciahł Drozdowski), Maciej Przybyłowski, Bartosz Folta, Łukasz Pojnar, Michał Pojnar (62 Rafał Prajsnar), Bartosz Haręzga, Dariusz Szopiak. Trener: Rafał Prajsnar.