19 listopada to dzień, w którym swoje 100 urodziny obchodziła pani Ludwika Kwiatkowska z Korczyny. To wielka radość i okazja do świętowania zarówno dla samej Jubilatki, jak również dla licznego grona jej najbliższych.
Z okazji jubileuszu 23 listopada wizytę w domu pani Ludwiki złożył Wójt Gminy Jan Zych wraz z zastępcą kierownika USC Wiolettą Prajzner oraz przedstawicielkami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

- Przeżyła Pani w swym życiu wiele chwil radosnych, jak i dramatycznych uczestnicząc w doniosłych i trudnych losach naszej Ojczyzny. Przeżywając dzisiejszy Jubileusz myślę z uznaniem i podziwem o przeżytych przez Panią 100 latach. Niewielu ludziom dane jest przeżywać tak wspaniały Jubileusz - podkreślił wójt Jan Zych przekazując życzenia, bukiet kwiatów i specjalny bon upominkowy dla dostojnej Jubilatki.

Pani Ludwika Kwiatkowska urodziła się 19 listopada 1916 r. w Czarnorzekach. Praca i pozytywne nastawienie do życia pomimo trudności i przeciwności losu - tak w skrócie można opisać jej receptę na długie życie. Wychowała sześcioro dzieci (3 synów i 3 córki). Doczekała się także 13 wnuków, 25 prawnuków i 2 praprawnuków.