19 lutego na nowych trasach w Czarnorzekach odbyły się zawody w biegach narciarskich o Puchar Wójta Gminy Korczyna - Memoriał Marka Marcisza Jr. Zorganizowali je: Stowarzyszenie PRZĄDKI-SKI w Korczynie, Wójt Gminy i Gminny Ośrodek Kultury w Korczynie oraz ZSP nr 5 w Krośnie.
Jako pierwsi na starcie stanęli najmłodsi zawodnicy. Chłopcy urodzeni w roku 2010 i młodsi ścigali się na dystansie 500 metrów. Wygrał Jan Wójcik reprezentujący Śnieżne Trasy Krzywa, drugi był jego klubowy kolega Ksawery Nykiel, a na trzecim miejscu uplasował się Kacper Grasela z KS SPEEd Jasło.
Wśród dziewczynek w tej kategorii wygrała Karina Organiściak z Hermanowej, drugie miejsce zajęła Maja Staroń z Krosski REMSPORT, a trzecie miejsce wywalczyła zawodniczka gospodarzy Stowarzyszenia Sportowego Prządki SKI Maja Niemczycka.

Udane zawody w Czarnorzekach

W kategorii chłopców urodzonych 2008-2009 (1 km) wygrał Szymon Marcisz ze Stowarzyszenia Prządki SKI, drugie miejsce zajął Benedykt Dardziński UKS Hańczowa, a trzeci był Szymon Ziemba MUKS Podkarpacie Jedlicze.
Wśród dziewczynek wygrała Wanda Dardzińska przed Roksaną Kuruc, obie UKS Hańczowa. Trzecia była Wiktoria Romanowicz z Ustianowej.

W kategorii wiekowej 2006-2007 (1,5 km) triumfował Antoni Żółkiewski reprezentujący MULKS Grupa OSCAR Tomaszów Lubelski, drugie miejsce zajął Sebastian Garbowski, a trzeci był Mateusz Penar.
Z dziewcząt bezkonkurencyjne okazały się zawodniczki MKS HALICZ Ustrzyki Dolne zajmując wszystkie miejsca na podium. Wygrała Martyna Fundanicz przed Weroniką Kisielewicz i Michaliną Winnicką.

W grupie wiekowej 2004 i 2005 (2,5 km) najszybszym w grupie chłopców okazał się Radosław Dybka KS SPEED Jasło, drugie miejsce zajął Krzysztof Kiełbasa LKS CERBUD Ptaszkowa, a trzeci był Hubert Tomaszek z MKS HALICZ Ustrzyki Dolne.
Wśród dziewcząt na czele stanęły: Urszula Juszczyk i Maja Cybruch z MKS Halicz, a na trzecim miejscu uplasowała się Wiktoria Górska z LKS CERBUD Ptaszkowa.

Na dystansie 2,5 km rywalizowali także gimnazjaliści. Bieg chłopców wygrał Szymon Rygiel SS Prządki SKI przed Dawidem Zielińskim i Aleksandrem Pająk, obaj UKS Hańczowa. W biegu dziewcząt triumfowała Martyna Okarma z UKS Hańczowa, druga była Renata Prędki z Halicza Ustrzyki, a na najniższym stopniu podium stanęła Jolanta Chwostk z Ustianowej.

Na koronnym dystansie 5 km rywalizowała kategoria OPEN. Wygrał Dawid Bril KS AZS AWF Katowice, drugi był Robert Gleń MUKS Podkarpacie Jedlicze. Trzecie miejsce wywalczył Damian Ciborowski KS SPEED Jasło.

W biegu kobiet najszybsza była Marcela Marcisz przed swoją siostrą Izą Marcisz (SS Prządki SKI) i Zuzanną Konik MKS Halicz.

Bieg na dystansie 1,5 km w kategorii "50+" wygrał Jacek Habrat z Krosna, drugie miejsce zajął Piotr Paryś KS SPEED Jasło, a trzeci był Marian Furtyna z Krosna. Wśród kobiet wygrała Barbara Marcisz.

Wśród gości obecni byli m.in.: Maria Kurowska - Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego, Jan Zych - Wójt Gminy Korczyna, Janusz Piojnar - z-ca Wójta, Bronisław Baran - Wiceprezydent Krosna, Władysław Pelczar - Przewodniczący Rady Gminy Korczyna, Artur Paczkowski - Nadleśniczy Nadleśnictwa Kołaczyce, Andrzej Kochmański - Nadleśniczy Nadleśnictwa Tuszyma, Marek Kubit - dyrektor ZSP Nr 5 w Krośnie oraz Edward Marszałek - Rzecznik Prasowy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie. Komandorem zawodów był Marek Marcisz, sędzią głównym - Józef Filip. Dla uczestników i kibiców zawodów zaśpiewała Gabrysia Kmon z Korczyny.