Partyzant Mal-Bud 1 Targowiska z Pucharem Starosty
Drużyna Partyzanta Mal-Bud 1 Targowiska triumfatorem XIX Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Krośnieńskiego.
W niedzielę (06.08) w Korczynie rozegrana została XIX już edycja turnieju piłkarskiego o Puchar Starosty Krośnieńskiego.
Do rywalizacji przystąpiło 9 drużyn reprezentujących gminy powiatu krośnieńskiego, podzielone zostały one na trzy grupy:
Grupa A
A1 - ZKS Nafta - Splast Jedlicze
A2 - LKS Lubatówka
A3 - LKS Polonia Kopytowa
Grupa B
B1 - LKS Jasiołka Jaśliska
B2 - LUKS Partyzant Mal-Bud 1 Targowiaska
B3 - GKS Zamczysko Odrzykoń
Grupa C
C1 - LKS Zorza Łęki Dukielskie
C2 - GLKS Karpaty Klimkówka
C3 - LKS Iskra Iskrzynia
Mecze rozgrywane były w systemie "każdy z każdym". Następnie najlepsze drużyny z grup walczyły o miejsca 1-3.
Wyniki spotkań:
ZKS Nafta - Splast Jedlicze - LKS Lubatówka 1:1
LKS Jasiołka Jaśliska - LUKS Partyzant Mal-Bud 1 Targowiska 0:5
LKS Zorza Łęki Dukielskie - GKS Karpaty Klimkówka 1:1
ZKS Nafta Splast Jedlicze - LKS Polonia Kopytowa 1:2
LKS Jasiołka Jaśliska - GKS Zamczysko Odrzykoń 0:1
LKS Zorza Łęki Dukielskie - LKS Iskra Iskrzynia 1:0
LKS Lubatówka - LKS Polonia Kopytowa 3:1
LUKS Partyzant Mal-Bud 1 Targowiska - GKS Zamczysko Odrzykoń 1:0
GLKS Karpaty Klimkówka - LKS Iskra Iskrzynia 1:1
Do finału awansowały drużyny: LKS Lubatówka, Partyzant Targowiska i Zorza Łęki Dukielskie.
Wyniki spotkań finałowych:
LKS Lubatówka - LUKS Partyzant Mal-Bud 1 Targowiska 1:1
LKS Lubatówka - LKS Zorza Łęki Dukielskie 0:0
LUKS Partyzant Mal-Bud 1 Targowiska - LKS Zorza Łęki Dukielskie 2:0
Klasyfikacja końcowa:
1. LUKS Partyzant Mal-Bud 1 Targowiska
2. LKS Lubatówka
3. LKS Zorza Łęki Dukielskie
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z turnieju.
Do rywalizacji przystąpiło 9 drużyn reprezentujących gminy powiatu krośnieńskiego, podzielone zostały one na trzy grupy:
Grupa A
A1 - ZKS Nafta - Splast Jedlicze
A2 - LKS Lubatówka
A3 - LKS Polonia Kopytowa
Grupa B
B1 - LKS Jasiołka Jaśliska
B2 - LUKS Partyzant Mal-Bud 1 Targowiaska
B3 - GKS Zamczysko Odrzykoń
Grupa C
C1 - LKS Zorza Łęki Dukielskie
C2 - GLKS Karpaty Klimkówka
C3 - LKS Iskra Iskrzynia
Mecze rozgrywane były w systemie "każdy z każdym". Następnie najlepsze drużyny z grup walczyły o miejsca 1-3.
Wyniki spotkań:
ZKS Nafta - Splast Jedlicze - LKS Lubatówka 1:1
LKS Jasiołka Jaśliska - LUKS Partyzant Mal-Bud 1 Targowiska 0:5
LKS Zorza Łęki Dukielskie - GKS Karpaty Klimkówka 1:1
ZKS Nafta Splast Jedlicze - LKS Polonia Kopytowa 1:2
LKS Jasiołka Jaśliska - GKS Zamczysko Odrzykoń 0:1
LKS Zorza Łęki Dukielskie - LKS Iskra Iskrzynia 1:0
LKS Lubatówka - LKS Polonia Kopytowa 3:1
LUKS Partyzant Mal-Bud 1 Targowiska - GKS Zamczysko Odrzykoń 1:0
GLKS Karpaty Klimkówka - LKS Iskra Iskrzynia 1:1
Do finału awansowały drużyny: LKS Lubatówka, Partyzant Targowiska i Zorza Łęki Dukielskie.
Wyniki spotkań finałowych:
LKS Lubatówka - LUKS Partyzant Mal-Bud 1 Targowiska 1:1
LKS Lubatówka - LKS Zorza Łęki Dukielskie 0:0
LUKS Partyzant Mal-Bud 1 Targowiska - LKS Zorza Łęki Dukielskie 2:0
Klasyfikacja końcowa:
1. LUKS Partyzant Mal-Bud 1 Targowiska
2. LKS Lubatówka
3. LKS Zorza Łęki Dukielskie
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z turnieju.
Źródło: inf. własna / SP w Krośnie, Tagi: LUKS Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!