Siedem osób zostało poszkodowanych, w tym trójka dzieci, to efekt wypadku do jakiego doszło dzisiaj na drodze krajowej DK 19 w miejscowości Iskrzynia.
Jak ustalono ok godz. 01:50, Chrysler Voyager jadący z Kraśnika (woj. lubelskie) z nieznanych przyczyn na łuku drogi zjechał do rowu, a następnie przewrócił się na dach. Samochodem podróżowało 7 osób, w tym 3 niepełnoletnich. Wszyscy o własnych siłach opuścili pojazd przed przybyciem służb ratowniczych. Największe widoczne obrażenia odniosła pasażerka, która siedziała po prawej stronie samochodu. Po decyzji lekarza z zespołu ratownictwa medycznego, wszyscy pasażerowie trzema karetkami zostali przewiezieni do szpitala.

Wypadek w Iskrzyni

Działania strażaków polegały m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, nadzorowaniu oraz obserwacji osób oczekujących na opiekę medyczną i transport do szpitala, kierowaniu ruchem w miejscu zdarzenia. Działania prowadzone były przez strażaków z KM PSP Krosno 2/7, pogotowie ratunkowe i policję. Strażacy działania zakończyli przed godziną 3 nad ranem i przez cały czas prowadzonych działań, ruch drogowy odbywał się bez zakłóceń - informuje bryg. Mariusz Kozak, Naczelnik Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego KM PSP w Krośnie.