Lider z Pustyn nie zwalnia tempa. W niedzielne południe zawodnicy Orła odnieśli szóste z kolei zwycięstwo i z kompletem punktów prowadzą w klasie B-4 rozgrywek piłkarskich w okręgu krośnieńskim.
Mimo, iż przed mecze obydwie drużyny dzieliła różnica 9 punktów, to zawodnicy z Miejsca Piastowego pokazali się z dobrej strony, szczególnie w drugiej połowie.

Lider z Pustyn przewagę w I połowie udokumentował dwoma bramkami. Ich autorem był Paweł Jarosz. Najpierw precyzyjnym strzałem głową pokonał Wojciecha Robótkę, a chwilę później wykończył podanie z prawej strony Jakuba Klamuta.

Tuż po przerwie w polu karnym gospodarzy faulowany był kapitan Orła Łukasz Graba i Bogusław Cysarz bez wahania wskazał na 11 metr. Sam poszkodowany podszedł do piłki, ale jego strzał po ziemi w róg bramki odbił bramkarz gospodarzy. Dwie minuty później Piastovia za sprawą Łukasza Mazura zdobyła kontaktowego gola i gdy wydawało się. Bramka ta dodała skrzydeł piłkarzom z Miejsca Piastowego, którzy raźniej ruszyli do ataku. Jednak to lider z Pustyn 10 minut przed końcem strzelił trzecią bramkę. Jej autorem był ponownie Jarosz.

Piastovia Miejsce Piastowe - Orzeł Pustyny 1:3 (0:2)
0:1 Paweł Jarosz (18 min.), 0:2 Paweł Jarosz (37 min.), 1:2 Łukasz Mazur (49 min.), 1:3 Paweł Jarosz (80 min.)

Piastovia: Wojciech Robótka - Dawid Gajdowicz (17 min., Damian Pelczar), Sebastian Ciupak, Kacper Ciupak, Rafał Jakieła – Maciej Ziembicki (78 min., Norbert Słowik), Łukasz Mazur, Michał Urban, Piotr Kandefer – Karol Robótka, Krzysztof Kilarowski (46 min., Kamil Skrabacz).

Orzeł: Damian Podkul - Jacek Jastrzębski, Mikołaj Lorens, Kamil Ślączka (85 min., Michał Kędzior), Michał Hajduk – Krystian Krzyżanowski (46 min., Sławomir Omachel), Artur Szegda, Paweł Jarosz, Szymon Wojtowicz – Łukasz Graba, Jakub Klamut.

Sędziowali: Bogusław Cysarz oraz Paweł Pitak i Patryk Augustyn. Żółte kartki: Robótka, Pelczar.