Gol autorstwa Kacpra Prajsnara w końcówce spotkania dał 3 punkty drużynie Wisłoka. Kolejna porażka Burzy.
W niedzielnym meczu o mistrzostwo klasy A-2 w okręgu krośnieńskim Burza Rogi przegrała na własnym boisku z Wisłokiem Krościenko Wyżne. Była to czwarta porażka z rzędu drużyny z Rogów. Natomiast Wisłok zrehabilitował się za przegraną z ubiegłej niedzieli z LKS Górki 2-5. W pierwszej połowie goście mieli dwie dogodne sytuacje, ale tuż przed jej zakończeniem, nie wykorzystali ich Mateusz Roterman i Łukasz Leś.

Dwie minuty po przerwie Kacper Prajsnar próbował przelobować Kacpra Lichonia, ale bramkarz gospodarzy nie dał się zaskoczyć, podobnie jak po strzale Adriana Wiszyńskiego w 55 minucie. O zwycięstwie Wisłoka zadecydowała akcja z 81 minuty. Łukasz Leś obsłużył dokładnym podaniem Kacpra Prajsnara, który mocnym strzałem w długi róg pokonał bramkarza gospodarzy.