Losy meczu o mistrzostwo klasy A-2, rozgrywanego w trudnych warunkach, przy padającym deszczu, rozstrzygnęły się w drugiej połowie.
Pierwsza połowa meczu w Krościenku Wyżnym zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Festiwal strzelecki gospodarze rozpoczęli kwadrans przed zakończeniem spotkania. Najpierw dośrodkowanie z rzutu rożnego na bramkę zamienił wprowadzony chwilę wcześniej Arkadiusz Rymar. Na dwa 2-0 podwyższył Alan Staszewski, także po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i dokładnym wyłożeniu piłki. Trzecia bramka dla Wisłoka to efekt rzutu karnego podyktowanego przez sędziego za zagranie piłki ręką na polu karnym przez zawodnika gości. "11" na bramkę zamienił Konrad Uliasz. Ten sam zawodnik pokonał ponownie Arkadiusza Adamczyka dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry. Honorowe trafienie dla Guzikówki zaliczył Kamil Bazentkiewicz strzałem głową przy słupku już w doliczonym czasie.

Z meczu Wisłok Krościenko Wyżne - Guzikówka Krosno

Wisłok Krościenko Wyżne – Guzikówka Krosno 4-1 (0-0)

1-0 Arkadiusz Rymar (69 min), 2-0 Alan Staszewski (77 min.), 3-0 Konrad Uliasz (80 min. - karny), 4-0 Konrad Uliasz (85 min.), 4-1 Kamil Bazentkiewicz (90+2 min.)

Wisłok: Bartłomiej Pelc – Alan Staszewski (80 Krystian Rysz), Dominik Filar, Bartosz Szelc, Bartłomiej Pelczar, Mateusz Hanus (65 Arkadiusz Rymar), Konrad Uliasz, Adrian Wiszyński, Kacper Prajsnar (78 Damian Pelczar), Kamil Pelczar, Łukasz Leś. Trener: Kamil Pelczar.

Guzikówka: Arkadiusz Adamczyk – Paweł Muszyński, Kamil Bazentkiewicz, Damian Jucha, Łukasz Niemiec, Szymon Skublicki, Sebastian Konderak (78 Michał Sabatowski), Damian Strączek (80 Kamil Zawisza), Paweł Delimata (68 Arkadiusz Adam), Jakub Staroń, Mateusz Dudzik (82 Michał Wojnar). Trener: Tomasz Penar.