Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo Mszy Świętej w dniu 29 marca 2020 r. (niedziela) o godz. 09:00 z kościoła pw. św. Marcina w Krościenku Wyżnym.
terazKrosno.pl oraz Parafia pw. św. Marcina w Krościenku Wyżnym zapraszają do oglądania transmisji na żywo Mszy Świętej w dniu 29 marca 2020 r. (niedziela) o godz. 09:00.

Zgodnie z zarządzeniami, Arcybiskup Metropolita Przemyski Adam Szal oraz Biskup Rzeszowski Jan Wątroba udzielili dyspensy od obowiązku niedzielnego udziału we Mszy Św. wszystkim wiernym, jednocześnie zapraszając do oglądania transmisji na żywo w mediach.

Wychodząc naprzeciw potrzebom wiernych, szczególnie tym będącym w kwarantannie, portal terazKrosno.pl przeprowadzi transmisję na żywo w najbliższą niedzielę o godz. 9.

Transmisja odbędzie się poprzez profil Facebook (odtwarzacz poniżej) oraz serwis YouTube: LINK.

(data i godzina prezentowana przez Facebook może być nieprawidłowa. Transmisja rozpocznie się w niedzielę 29 marca o godz. 09:00)


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.