Sprawdź, gdzie zagrają drużyny z Krosna i powiatu krośnieńskiego w najbliższą sobotę i niedzielę (16-17 października) oraz zobacz obsadę sędziowską.

16 października (sobota)


Klasa okręgowa
Partyzant MAL-BUD 1 Targowiska - Przełęcz Dukla 13.00 (Kiełtyka, Gumienny, Krześniak)
Wiki Sanok - Beskid Posada Górna 14.00 (Farion, Frankowicz, L. Śnieżek)
Cisy Jabłonica Polska - Tempo Nienaszów 15.00 (Krężałek, Krzysztyński, Smerecki)

Klasa B-3
KS Szczepańcowa - LKS Trześniów 16.00 (Rak, Piątek, Dar. Szczepanik)

17 października (niedziela)


Klasa okręgowa

Markiewicza Krosno - Grabowianka Grabówka 14.00 (Kolbusz, Podgórski, Betlej)
Nafta Jedlicze - Przełom Besko 15.00 (Kozner, W. Heret, Irzyk)
Szarotka Uherce - Zamczysko Odrzykoń 15.00 (Rygiel, Bocoń, Mołczan)
Start Rymanów - Cosmos Nowotaniec 15.00 (Dobosz, Śmietana, M. Heret)

Klasa A-2
Wisłok Krościenko Wyżne - Błękitni Jasienica Rosielna 11.00 (Nitka, Dar. Szczepanik, Buba)
Karpaty Klimkówka - LKS Górki 11.30 (Wojnar, Prajsnar, Krześniak)
Jasiołka Jaśliska - LKS Lubatówka 13.00 (Kiełtyka, W. Wosiewicz)
Kotwica Korczyna - LKS Wesoła 14.00 (Nitka, Buba, Dar. Szczepanik)
Górnik Grabownica Starzeńska - Zorza Łęki Dukielskie 15.00 (Prajsnar, Wojnar, Krześniak)
Płomień Zmiennica - Iskra Iskrzynia 15.00 (Komański, Geldner, Adamiak)
LKS Haczów - Iwonka Iwonicz 15.00 (Kiszka, Kosiek, K. Majewski)

Klasa A-3
Sobniów Jasło - Tęcza Zręcin 11.00 (Kępa, Hals, Mastaj - KS Dębica)
Czardasz Osiek Jasielski - Rędzinianka Wojaszówka 11.00 (Wierdak, K. Łuksa, Kochanik)
Polonia Kopytowa - LKS Skołyszyn 11.00 (Kuszaj, T. Kijowski, Kozubek)
Nafta Chorkówka - Orzeł Lubla 14.00 (Pitak, Cysarz, Grześków)
Liwocz Brzyska - Orzeł Faliszówka 15.00 (Gumienny, B. Belczyk)

Klasa B-2
LKS Głębokie - Szarotka Nowosielce 13.00 (Mar. Szczepanik)

Klasa B-3
Iskra Wróblik Szlachecki - LKS Milcza 11.00 (Augustyn, Farion, L. Śnieżek)
LKS Kombornia - LKS Lubatowa 13.00 (K. Belczyk, Wołek)
Piastovia Miejsce Piastowe - Burza Rogi 13.00 (Szczurek)
JKS Jasionów - Orzeł Pustyny 13.00 (Pękala, Urbanek)

Klasa B-4
LKS Głowienka - Guzikówka Krosno 11.00 (Geldner, Komański, Adamiak)
Huragan Jasionka - LKS Łęki Strzyżowskie 13.00 (J. Majewski, Przewoźnik)
Jasiołka Świerzowa - Zorza 03 Łubienko 14.00 (T. Kijowski, Kuszaj, Kozubek)
Strzelec Frysztak - Iwełka Iwla 15.00 (K. Łuksa, Wierdak, Kochanik)
Rotar Węglówka - Błękitni Żeglce 15.00 (J. Samborowski, Trybus, K. Kijowski)
Victoria Kobylany - Nurt Potok 15.00 (Rak, Witkoś, Piątek)

Zapraszamy do zabawy w naszym Typerze: TYPER.