Zawodnicy Swim2Win Krosno w miesiącu październiku odnieśli sporo sukcesów.
W dniu 2.10.2021 r. zawodnicy KS Swim2Win Krosno uczestniczyli w Otwartych Mistrzostwach Mielca w Pływackich Sprintach. W zawodach brało udział ok. 200 zawodników z 16 klubów z województwa podkarpackiego oraz spoza niego.

Tymoteusz Strojek w kategorii "12 lat i młodsi" zajął 1 miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym, 2 miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym oraz 3 miejsce na dystansie 50 m stylem grzbietowym.
Mateusz Radziwiński w kategorii "12 lat i młodsi" zajął 2 miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym ,2 miejsce na dystansie 50 m stylem grzbietowym oraz 3 miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym.
Paweł Ginalski w kategorii zawodników 13-14 letnich zajął 2 miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym.
Jagoda Miąsik w kategorii zawodniczek 13-14 letnich zajęła 3 miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym.
Michał Ginalski w kategorii "15 lat i starsi" zajął 3 miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym.

Sztafeta w składzie: Kamil Stachowicz, Michał Ginalski, Piotr Białek, Mikołaj Strojek zajęła 3 miejsce na dystansie 4x50m stylem dowolnym mężczyzn open.

zawodnicy Swim2Win Krosno

W dniu 10.10.2021 r. zawodnicy KS Swim2Win Krosno uczestniczyli w Podkarpackiej Lidze Pływackiej Dzieci 10-11 lat (I edycja jesień 2021) w Nowej Dębie. W zawodach brało udział ponad 240 zawodników z 18 klubów województwa podkarpackiego.
Emilia Pokrzywa w kategorii 10 lat zajęła 1 miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym, 3 miejsce na dystansie 100 m stylem zmiennym oraz 3 miejsce w kategorii najlepsza zawodniczka 10-letnia.
Sebastian Pawelec w kategorii 11 lat zajął 4 miejsce na dystansach 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem motylkowym.

Ilona Stachowicz na podium

W dniu 23.10.2021 r. zawodnicy KS Swim2Win Krosno uczestniczyli w II Międzynarodowych Mistrzostwach Leska w Pływaniu. W zawodach brało udział ok.260 zawodników z 17 klubów.
Kaja Starczewska w kategorii zawodniczek 14-letnich zdobyła 1 miejsce na dystansie 100 m stylem dowolnym, 2 miejsce na dystansie 50 m stylem grzbietowym oraz 3 miejsce na dystansie 100 m stylem zmiennym.
Julia Klaus w kategorii zawodniczek 14-letnich zdobyła 3 miejsce na dystansie 100 m stylem grzbietowym.

W dniach 30-31.10.2021 r. zawodnicy KS Swim2win Krosno uczestniczyli w Zimowych Mistrzostwach Okręgu Podkarpackiego w pływaniu w Dębicy. W zawodach brało udział ok. 240 zawodników z 22 podkarpackich klubów.

Drużyna KS Swim2Win Krosno wywalczyła łącznie 55 medali ( 23 złotych, 13 srebrnych oraz 19 brązowych) + 3 medale w sztafetach, zajmując 3 miejsce w województwie w medalowej klasyfikacji łącznej.
Klub reprezentowali: Kaja Starczewska, Nadia Słabik, Jagoda Miąsik , Aleksandra Korpanty, Julia Pokrzywa, Zuzanna Obłój, Oliwia Zajdel, Ilona Stachowicz, Katarzyna Piękoś, Tymoteusz Strojek,
Mikołaj Strojek, Gabriel Kuroń, Mateusz Radziwiński, Filip Gajecki, Igor Jaszczor, Paweł Ginalski, Kamil Stachowicz, Oskar Jaszczor, Michał Ginalski, Piotr Białek.

Sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym w składzie: Kamil Stachowicz, Oskar Jaszczor, Michał Ginalski Mikołaj Strojek, zajęła 2 miejsce.
Sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym mężczyzn w składzie: Mikołaj Strojek, Oskar Jaszczor, Michał Ginalski, Piotr Białek, zajęła 3 miejsce.
Sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym mężczyzn w składzie: Kamil Stachowicz, Michał Ginalski, Piotr Białek, Mikołaj Strojek, zajęła 2 miejsce.