Terminarze rundy wiosennej
Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie opublikował terminarze na rundę wiosenną sezonu 2014/2015. Prezentujemy terminarz drużyn z Krosna i powiatu krośnieńskiego.
Rozgrywki na szczeblu klasy okręgowej, A i B klasy zainaugurowane zostaną w niedzielę 29 marca. Klasa C rozpocznie zmagania 12 kwietnia.
Klasa okręgowa:
Orzeł Faliszówka - Partyzant Targowiska, 29.03, godz. 15:00
Nafta Jedlicze - LKS Pisarowce, 29.03, godz. 15:00
Iwonka Iwonicz - Iskra Przysietnica, 28.03, godz. 16:30
Kotwica Korczyna - Przełęcz Dukla, 28.03, godz. 16:30
Klasa A:
Huragan Zarzecze - Tęcza Zręcin, 29.03, godz. 11:00
OKS Markiewicza Krosno - Gudium Łężyny, 29.03, godz. 11:00
Karpaty Klimkówka - Lotniarz Bezmiechowa, 29.03, godz. 13:00
Polonia Kopytowa - Zamczysko Odrzykoń, 29.03, godz. 13:00
Wisłok Sieniawa - Dwór Kombornia, 29.03, godz. 15:00
Wisłok Krościenko Wyżne - Orion Pielnia, 29.03, godz. 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród - LKS Moderówka, 29.03, godz. 16:30
Burza Rogi - Tempo Nienaszów, 29.03, godz. 16:30
Victoria Kobylany - LKS Głowienka, 29.03, godz. 16:30
Klasa B:
Sokół Domaradz - Iskra Iskrzynia, 29.03, godz. 11:00
Nafta Chorkówka - Guzikówka Krosno, 29.03, godz. 11:00
Victoria Dobieszyn - Orły Jabłonka, 29.03, godz. 11:00
LKS Lubatówka - LKS Nozdrzec, 29.03, godz. 13:00
Huragan Jasionka - Cisy Jabłonica Polska, 29.03, godz. 13:00
Florian Rymanów Zdrój - Błękitni Żeglce, 29.03, godz. 16:30
JKS Jasionów - Jasiołka Jaśliska, 29.03, godz. 16:30
Zorza Łęki Dukielskie - Wisłoka Błażkowa, 29.03, godz. 16:30
Klasa C:
Orzeł Pustyny - Rotar Węglówka, 12.04, godz. 11:00
Tornado Wrocanka - Beskid Równe, 12.04, godz. 11:00
WKS Wojaszówka - Wisłoka Niegłowice, 12.04, godz. 11:00
Chlebianka Chlebna - LKS Łęki Strzyżowskie, 12.04, godz. 11:00
Iskra Wróblik Szlachecki - LKS Głębokie, 12.04, godz. 13:00
Victoria Niebocko - Orzeł Milcza, 12.04, godz. 13:00
Nafciarz Bóbrka - Jasiołka Świerzowa Polska, 12.04, godz. 13:00
Grodzisko Wietrzno - KS Szczepańcowa, 12.04, godz. 13:00
Beskid Posada Górna - Orlew Suchodół, 12.04, godz. 13:00
Iwełka Iwla - LKS Lubatowa, 12.04, godz. 13:00
Jasiołka Szebnie - Nurt Potok, 12.04, godz. 13:00
Sparta Draganowa - LKS Łubno Szlacheckie, 12.04, godz. 13:00
Dla wszystkich kibiców piłkarskich przygotowujemy niespodziankę, już wkrótce pojawią się bliższe informacje.
Klasa okręgowa:
Orzeł Faliszówka - Partyzant Targowiska, 29.03, godz. 15:00
Nafta Jedlicze - LKS Pisarowce, 29.03, godz. 15:00
Iwonka Iwonicz - Iskra Przysietnica, 28.03, godz. 16:30
Kotwica Korczyna - Przełęcz Dukla, 28.03, godz. 16:30
Klasa A:
Huragan Zarzecze - Tęcza Zręcin, 29.03, godz. 11:00
OKS Markiewicza Krosno - Gudium Łężyny, 29.03, godz. 11:00
Karpaty Klimkówka - Lotniarz Bezmiechowa, 29.03, godz. 13:00
Polonia Kopytowa - Zamczysko Odrzykoń, 29.03, godz. 13:00
Wisłok Sieniawa - Dwór Kombornia, 29.03, godz. 15:00
Wisłok Krościenko Wyżne - Orion Pielnia, 29.03, godz. 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród - LKS Moderówka, 29.03, godz. 16:30
Burza Rogi - Tempo Nienaszów, 29.03, godz. 16:30
Victoria Kobylany - LKS Głowienka, 29.03, godz. 16:30
Klasa B:
Sokół Domaradz - Iskra Iskrzynia, 29.03, godz. 11:00
Nafta Chorkówka - Guzikówka Krosno, 29.03, godz. 11:00
Victoria Dobieszyn - Orły Jabłonka, 29.03, godz. 11:00
LKS Lubatówka - LKS Nozdrzec, 29.03, godz. 13:00
Huragan Jasionka - Cisy Jabłonica Polska, 29.03, godz. 13:00
Florian Rymanów Zdrój - Błękitni Żeglce, 29.03, godz. 16:30
JKS Jasionów - Jasiołka Jaśliska, 29.03, godz. 16:30
Zorza Łęki Dukielskie - Wisłoka Błażkowa, 29.03, godz. 16:30
Klasa C:
Orzeł Pustyny - Rotar Węglówka, 12.04, godz. 11:00
Tornado Wrocanka - Beskid Równe, 12.04, godz. 11:00
WKS Wojaszówka - Wisłoka Niegłowice, 12.04, godz. 11:00
Chlebianka Chlebna - LKS Łęki Strzyżowskie, 12.04, godz. 11:00
Iskra Wróblik Szlachecki - LKS Głębokie, 12.04, godz. 13:00
Victoria Niebocko - Orzeł Milcza, 12.04, godz. 13:00
Nafciarz Bóbrka - Jasiołka Świerzowa Polska, 12.04, godz. 13:00
Grodzisko Wietrzno - KS Szczepańcowa, 12.04, godz. 13:00
Beskid Posada Górna - Orlew Suchodół, 12.04, godz. 13:00
Iwełka Iwla - LKS Lubatowa, 12.04, godz. 13:00
Jasiołka Szebnie - Nurt Potok, 12.04, godz. 13:00
Sparta Draganowa - LKS Łubno Szlacheckie, 12.04, godz. 13:00
Dla wszystkich kibiców piłkarskich przygotowujemy niespodziankę, już wkrótce pojawią się bliższe informacje.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!