Bardzo dobrze spisały się drużyny siatkarskie Karpat Krosno w ten weekend, zgodnie wygrywając swoje spotkania za 2 punkty.
Po bardzo emocjonującym i pełnym walki spotkaniu seniorki pokonały faworyzowaną drużynę Jokera Świecie 3:2.

Po raz kolejny sprawdziło się stare siatkarskie porzekadło, że kto nie wygrywa 3:0 też przegrywa 2:3.
Tak też było w miniony piątek w Krośnie. Nasze dziewczyny przegrywały już w tym meczu 2:0 w setach i 19:14 w 3 secie, aby później odmienić losy 3 odsłony i wygrać ostatecznie spotkanie w tie-breaku.

Cieszyć kibiców może fakt, że dziewczyny długimi fragmentami grały naprawdę dobrze, szczególnie w 5 decydującym secie. Ponadto wreszcie w naszej drużynie widać było wolę walki radość z gry.

AZS PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno - MUKS Joker MEKRO Świecie 3:2
MVP spotkania: Paulina Czekajska

Nie mniej radości swoim kibicom sprawili nasi seniorzy, którzy pokonali na własnym parkiecie wicelidera rozgrywek II Ligi mężczyzn MKS Andrychów 3:2.

Spotkanie to również dostarczyło licznie zgromadzonej publiczności wielu emocji i pozytywnych wrażeń.

Nasi siatkarze po raz kolejny udowodnili, że u siebie są bardzo groźną i nieobliczalną drużyną i żadna ekipa nie może liczyć w Krośnie na łatwe i pewne punkty.

AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - MKS Andrychów 3:2