W piątek 17 lipca odbędzie się pierwsza tura przesłuchań do Rocksession Festival. W trakcie kilku wakacyjnych spotkań w Barze Monika w Krośnie, na scenie zaprezentują się zespoły, które w ostatni weekend sierpnia powalczą o Grand Prix 3 edycji festiwalu.
Rocksession powstał w 2012 roku z inicjatywy Pawła Fiejdasza, Marka Gonery, Przemka Polańskiego i Grzegorza Kuka. Założeniem imprezy są możliwość zagrania koncertu przez zespoły, które dopiero startują na ścieżce muzycznej kariery, promocja talentów muzycznych i przede wszystkim solidne rockowe granie. W sezonie letnim w ogródku Baru Monika odbywają się koncerty zespołów, z których organizatorzy typują finalistów do Rocksession Festiwal 

W piątek 17 lipca na scenie pojawia się:
Hidden Harmony to projekt sekcji rytmicznej zafascynowanej dźwiękami muzyki elektronicznej i ich "żywą" interpretacją. Główne nurty w muzyce zespołu to gatunki drum n` bass, dubstep i pokrewne. Projekt powstał końcem roku 2013-go w Krośnie, a tworzą go Marcin Bazan - bas oraz Adam Zajdel - perkusja. Podczas styczniowego koncertu gościnnie z zespołem zaśpiewa Magda Klimkiewicz. Zespół pojawił się w trakcie 7 edycji programu Must Be The Music!

Angel’s Sorow- powstał w 2009 roku. Skład zespołu: Liwia Limberger (Liv) - wokal, Damian Muszyński (Bzyk) - growl, bas, Paweł Argasiński (Argas) - gitara, Paweł Żołna (Żołnierz) - klawisze i Piotr Rysz (Ryszard) - perkusja

Rocksession (eliminacje)
Bar Monika
17 lipca (piątek) Godz.19.30
Krosno, ul. Grodzka 17
Wstęp 10 zł
Rezerwacja pod numerem 13 43 217 32

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.