Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym na skrzyżowaniu ulic Lwowskiej i Niepodległości w Krośnie. Mężczyzna kierujący jednośladem trafił do szpitala.
Do wypadku doszło w piątek 7 sierpnia przed godz. 22:00 na skrzyżowaniu ulic Lwowskiej i Niepodległości w Krośnie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobną przyczyną zdarzenia było wymuszenie pierwszeństwa przez kierującego samochodem osobowym. Oba pojazdy poruszały się ul. Lwowską w przeciwne strony. Kierujący Nissanem Micra jadąc w kierunku Placu Monte Cassino skręcał w ul. Niepodległości (w kierunku ul. Grodzkiej) a kierujący motocyklem Triumph poruszał się w kierunku ul. Podkarpackiej. Obaj kierowcy mieli zielone światło, ale kierujący Nissanem powinien był najpierw przepuścić motocykl.

Motocykl po uderzeniu w osobówkę przejechał ślizgiem ok 100 metrów, a kierujący kilkukrotnie przekoziołkował, zatrzymał się po ok 50 metrach. Uszkodzony Nissan stoczył się ulicą Niepodległości. Na miejscu wypadku pierwsi pojawili się strażacy z krośnieńskiej komendy zaalarmowani przez świadków wypadku i załoga karetki pogotowia, która przejeżdżała nieopodal.

Kierujący jednośladem trafił do szpitala, wstępna diagnoza na miejscu wypadku wykazała u niego złamanie nogi i ogólne potłuczenia. Policjanci wyjaśnią wszystkie okoliczności związane z tym zdarzeniem. Ustalona zostanie prędkość z jaką w chwili wypadku poruszały się pojazdy.

Na czas działań służb ratunkowych i funkcjonariuszy ul. Lwowska była całkowicie zamknięta dla ruchu w obie strony.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.