W piątek 14 sierpnia odbędzie się ostatnia w tym roku odsłona eliminacji do III Rocksession Festival.
Na scenie pojawią się następujące składy:

Loose & Bluese- powstały w 2008 roku, to projekt łączący elementy bluesa i rocka. Wykonawcy grają również w innych zespołach a tym razem zaserwują konkretną dawkę dobrej muzyki.Skład: Artur Biedroń, Bartłomiej Ross, Adam Zajdel i Staszek Grela.

Jet- Sons- to trójka farmerów z Południa (konkretnie z Rzeszowa) od 2002 roku (z przerwami) tworząca piekielną mieszankę rockabilly, country, bluegrassu i wyjątkowo dzikiego punk rocka. W ciągu swojego nie najkrótszego już istnienia zespół zdążył już obkoncertować znaczące części Europy ( Niemcy, Belgia, Holandia, Francja, Włochy, Węgry, Ukraina, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Szwecja, Słowacja, Rumunia) i zagrać u boku takich zespołów jak Farben Lehre, Cool Kids Of Death, Blade Loki czy Abaddon oraz wydać trzy własne płyty : "Rockabilly Garage", "Lost Recordings" oraz "Hellbound Stories" i pojawić się także na kilku składankach. 

Przypominamy, że III Rocksession Festival w tym roku odbędzie się 28-29 sierpnia.

Bar Monika
Krosno, ul. Grodzka 17
14 sierpnia (piątek) g.19.00
Wstęp 15 zł
Rezerwacja pod numerem 13 43 217 32

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.