Za nami już 4 miesiące nowego sezonu krośnieńskiej Ligi Nike Playarena. Rozgrywki, które zainaugurowały w naszym mieście 9 miesięcy temu z każdym dniem stają się co raz bardziej profesjonalnym przedsięwzięciem.
Słabszy miesiąc
Przez pierwsze 3 miesiące nowego sezonu nasze miasto starało się trzymać stały poziom w ilości rozegranych spotkań. Krosno trzykrotnie klasyfikowane było w rankingu TOP20 polskich miast. Październik okazał się naszym najsłabszym miesiącem. Mała ilość rozegranych spotkań nie pozwoliła nam klasyfikację w ogólnopolskim rankingu.

Ligowy prym

Najaktywniejszą krośnieńską drużyną jest ekipa RKS CHUWDU 2010. Finalista ostatnich półfinałów rozegranych w Chorzowie zdołał rozegrać już 13 spotkań. Wszystkie rozegrane spotkania zakończyły się zwycięstwem drużyny CHUWDU. Pozycję vice-lidera ligi zajmuje drużyna Colbico EBA Polanka. Ekipa z Polanki to zwycięzca ostatnich półfinałów z Chorzowa, o których wspominaliśmy wcześniej. Po 11 rozegranych spotkaniach drużyna zgromadziła 27 punktów. Jej strata do lidera wynosi 12 punktów. Trzecie miejsce w tabeli zajmuje Osiedle Guzikówka.

Statystyki indywidualneStatystyki zawodników są nieodłączną częścią futbolu. Poniżej przedstawiamy najważniejszy liczby dotychczasowego sezonu:
Piłkarz meczu: Gabriel Murdzek (FC Sztrałsy) oraz Alan Staszewski (Osiedle Guzikówka) – 5 razy
Bramki: Krystian Frączek (RKS CHUWDU 2010) – 81 bramek
Mecze rozegrane: Mariusz Rogala oraz Rafał Zedler (RKS CHUWDU 2010) – 13 spotkań
Najlepszy zawodnik: Rafał Zedler(RKS CHUWDU 2010) – 58 punków

Jak rozpocząć swoją przygodę z Playarena?
Aby rozpocząć swoją przygodę krośnieńską ligą wystarczy zarejestrować się w serwisie playarena.pl. Następnie należy dołączyć do drużyny (lub założyć ją samemu) i rozegrać swoje pierwsze spotkanie! Na ten moment, druga liga w Krośnie liczy 9 drużyn.
Udostępnij ten artykuł znajomym: