1 grudnia w Mielcu odbędzie się półfinał wojewódzkiego etapu Halowego Pucharu Polski. Wystąpi w nim krośnieńska drużyna Colbico EBA Polanka.
W grupie półfinałowej Podkarpackiego Halowego Pucharu Polski Colbico EBA Polanka zmierzy się z I-ligowym Heiro Rzeszów oraz II–ligową KF Stal Mielec.

Awans do turnieju finałowego uzyska jedynie zwycięzca grupy. Turniej finałowy na szczeblu województwa odbędzie się w dniu 28 grudnia 2013 r.

Rozkład spotkań:
18:00 Colbico EBA Polanka - Heiro Rzeszów
19:00 Stal Mielec - Heiro Rzeszów
20:00 Stal Mielec - Colbico EBA Polanka

Drużyna Colbico EBA Polanka debiutuję w oficjalnym turnieju Futsalu jednak optymistycznie do turnieju podchodzi zawodnik i założyciel Colbico Tomasz Biały. - Jak pokazał turniej Nike Playareny w Chorzowie gdzie nasza drużyna nie była faworytem a walka i serce oddane na boisko pokazało, że ta drużyna może sprawić nie jedną niespodziankę, skład naszej drużyny to mieszkanka młodości z doświadczonymi zawodnikami" - mówi.

Kadra Colbico EBA Polanka:
Tomasz Biały , Wojciech Biały, Artur Makoś, Bartosz Makoś, Mateusz Gumienny, Paweł Węgrzyn, Robert Paradysz, Kamil Chmielowski, Mateusz Kolbusz, Michał Krupa, Wojciech Munia, Albert Telesz, Kamil Kijowski.