Policjanci poszukują dwoje mieszkańców Krosna, 26-letniego Damiana Wolińskiego i 38-letniej Joanny Mach.
26-letni Damian Woliński zaginął na terenie Niemiec. Mężczyzna w 2011 roku wyjechał za granicę. Przebywał w mieście Düren, Nadrenia Północna - Westfalia. Od sierpnia br. do chwili obecnej mężczyzna nie kontaktował się z rodziną. O zaginięciu mężczyzny zawiadomiła Policję rodzina zaginionego. Policjanci sprawdzają każdy sygnał w tej sprawie.

Rysopis zaginionego:
Wiek 26 lat, wzrost około 170 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie ciemne, oczy ciemne.

Joanna Mach

19 listopada br. wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie skontaktowała się z członkami rodziny 38-letnia Joanna Mach. O zaginięciu kobiety zawiadomiła Policję rodzina zaginionej. Policjanci sprawdzają każdy sygnał w tej sprawie.

Rysopis zaginionej:
Wiek 38 lat, wzrost około 170 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie jasne, oczy niebieskie. Widoczna wada wzroku. W dniu zaginięcia ubrana była w beżową kurtkę, spodnie jeansowe i jasne buty.

Informacje:
Wszelkie informacje pozwalające na ustalenie miejsca pobytu zaginionej prosimy kierować bezpośrednio do Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, ul. Lwowska 28, lub telefonicznie całodobowo pod nr (13) 43 29 310 lub 997.