Pięciu lekarzy i farmaceutów z naszego regionu zostało nominowanych do najbardziej prestiżowej nagrody przyznawanej przez pacjentów - Anioły Farmacji i Anioły Medycyny.
15 grudnia Fundacja Anioły Farmacji Anioły Medycyny ogłosiła listę 100 farmaceutów i 100 lekarzy z całej Polski do nagrody Anioły Farmacji i Anioły Medycyny - najbardziej prestiżowej nagrody przyznawanej przez pacjentów.

W naszym regionie wśród nominowanych lekarzy są: Maria Nowak - lekarz medycyny rodzinnej z Korczyny, Tomasz Marosz - lekarz neurolog z Krosna, Dariusz Sobieraj - chirurg, urolog z Krościenka Wyżnego. Wśród nominowanych farmaceutów: Anna Wojnar - apteka Krosno (nominowana po raz trzeci, laureatka edycji 2014) a także Jolanta Dziura, która od 21 lat prowadzi aptekę w Kobylanach (gmina Chorkówka). - Jest to dla mnie ogromna satysfakcja, że po tylu latach zostałam doceniona przez pacjentów - mówi farmaceutka, przyznając że nie jest tylko "sprzedawcą" ale farmaceutką, która prowadzi opiekę farmaceutyczną. - Często trzeba doradzić, porozmawiać, wytłumaczyć i dopytać, gdy pacjent przychodzi z problemem. Spotykam się z bardzo dużą życzliwością pacjentów.

Anna WojnarAnna Wojnar

Rozstrzygnięcie i przyznanie nagród Anioł Farmacji i Anioł medycyny odbędzie się 20 marca 2017 roku podczas uroczystej gali w Filharmonii Narodowej w Warszawie.

Życzymy powodzenia!