23 i 24 stycznia rozegrana została IV kolejka Krosball Masters. Prezentujemy wyniki spotkań.
Zorza Łęki Dukielskie - Szarotka Nowosielce 5:1
2',41' Poręba Gracjan, 29' Wilk Arkadiusz, 31' Krzepkowski Dawid, 49' Ryczak Kacper - 32' Gołda Bartosz
Lider tabeli bardzo szybko objął prowadzenie po sprytnym wykończeniu akcji przez Gracjana Porębę. Później do konca pierwszej połowy widzieliśmy wyrównany pojedynek, gdzie drużyny dobrze grały w defensywie, a sporadyczne akcje kończyły się łupem bramkarzy. Na dobre worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie. Najpierw Arek Wilk podwyższył na 2:0, a później Dawid Krzepkowski popularny "Marynarz" huknął lewą nogą nie do obrony. Szarotka odpowiedziała bramką "juniora" Gołdy, czyli syna trenera z Nowosielec (niestety nieobecnego z powodu obowiązków służbowych) Bartosza, lecz było to wszystko na co było stać w tym dniu drużynę Szarotki. Zorza natomiast grała skutecznie do końca i najpierw Gracjan strzelił swoją drugą bramkę, a na zakończenie Kacper Ryczak ładnym strzałem z rzutu wolnego ustalił wynik spotkania.

Zamczysko Odrzykoń - Start Rymanów 0:4
3',21' Wityński Paweł, 4',23' Kasperkowicz Tomasz
Start Rymanów miał lekką zedyszkę, gdyż w poprzednich dwóch meczach oddał punkty Zorzy i Szarotce. W spotkaniu z Zamczyskiem wziął się od początku za robotę i wykonał ją bardzo dobrze. Strzelanie rozpoczął Paweł Wityński popularny "Tasak", który przeciął podanie, ruszył z piłką do przodu i z okolic pola karnego uderzył nie do obrony. Za moment złe ustawienie drużyny wykorzystał Tomek Kasperkowicz, który otrzymał ładne podanie od Kuby Popielarza i skutecznie wyklończył akcje. "Tasak" został bohaterem meczu gdyż po sprytnie wykonanym rzucie rożnym umieścił piłkę w samym okienku bramki drużyny z Odrzykonia. Tuż przed przerwą dobił rywali ponownie Tomek Kasperkowicz i można powiedzieć, że było po meczu. W drugiej połowie Start Rymanów kontrolował przebieg spotkania i bez problemu dowiózł wynik do końca.

Domix Brzozów - Polonia Kopytowa 3:6
17' Mleczko Konrad, 20',37' Brajewski Jakub - 31',48' Dziadosz Jakub, 32',33' Munia Wojciech, 38' Kozubal Arkadiusz, 44' Łukaszewski Maciej
Domix Brzozów zagrał świetnie pierwszą połowę po której prowadził 2:0. Najpierw Konrad Mleczko, a później ładnym lobem na bramkarzem Kuba Brajewski dali dwubramkowe prowadzenie. Po przerwie Polonia Kopytowa wyszła odmieniona i w 3 minuty odwróciła losy spotkania. Najpierw Kuba Dziadosz celnie przymierzył lewą nogą, a nastepnie dwukrotnie Wojtek Munia, który swoją agresywną grą zmusił obrońców do błędów i wykorzystał nadażające się okazje. Domix jeszcze wyrównał wynik spotkania, za sprawą mającego dobry dzień Kuby Brajewskiego, ale później sprawy w "swoje nogi" wziął najlepszy na placu Kuba Dziadosz, który najpierw świetnie obsłużył podaniem Maćka Łukaszewskiego, a później indywidualną akcją położył bramkarza i ustalił wynik spotkania.
żółta kartaka - Wojtowicz Grzegorz (Domix)

Krosball Masters

Iwonka Iwonicz - Jasiołka Jaśliska 6:1
7' Bączek Oskar, 12',30',39' Zima Jakub, 24' Jurczak Kacper, 45' Iszczyłowicz Marcin - 35' Ziembicki Daniel
Drużyna z Iwonicza po zeszłotygodniowej porażce, przystąpiła bardzo skoncentrowana do tego spotkania. Grała mądrze, skutecznie i unikała prostych błędów. Strzelanie rozpoczął Oskar Bączek, który wykorzystał dobre podanie z rzutu rożnego. Nastepnie najlepszy strzelec Krosball Masters, popularny "Zimka" ominął bramkarza i dopełnił formalności. Kuba potwierdził strzelecką formę, kompletując w tym meczu hat-tricka i z 11 trafieniami prowadzi w klasyfikacji. Bramki dla Iwonki strzelali również Kacper Jurczak i Marcin Iszczyłowicz. Honorowe trafienie dla Jasiołki Jaśliska zaliczył Daniel Ziembicki.
żółta kartka - Rogowski Bartłomiej (Iwonka)