Krosball - ligi piłkarskie, Hala Krosno oraz Akademia Piłkarska Beniaminek i Profbud 4 Kids zapraszają na rozgrywki piłki nożnej pod nazwą Liga Firm oraz turniej piłkarski Puchar Firm i Puchar Oldboys

Puchar Oldboys

Puchar Oldboys to zawody otwarte dla wszystkich, którzy ukończyli 35 rok życia i czynnie uprawiają piłę nożną i zechcą zmierzyć się w futbolowej rywalizacji na obiekcie Hala Krosno. Celem przedsięwzięcia jest propagowanie ruchu i zdrowego trybu życia oraz stworzenie w sposób zorganizowany rozgrywek piłki nożnej. Drużyny zmierzą się w systemie "każdy z każdym" (do liczby 6-8 drużyn) a w przypadku większej liczby zespołów w grupach eliminacyjnych.
Spotkania rozgrywane będą w sześcioosobowym składzie (5 zawodników w polu + bramkarz) na trzech boiskach o wymiarach 20 m x 45 m jednocześnie, a czas jednego meczu to 2 x 10 min. Kadry zespołów mogą liczyć maksymalnie 12 zawodników.

Wpisowe 400 zł od drużyny.

Dla najlepszych drużyn nagrody:
I miejsce - Puchar, medale, bon na kwotę 500 zł
II miejsce - Puchar, medale, bon na kwotę 300 zł
III miejsce - Puchar, medale, bon na kwotę 200 zł

Wybrany zostanie również najlepszy bramkarz i strzelec turnieju, otrzymają oni nagrody indywidualne.

Oficjalny mail turnieju Pucharu Oldboys dzięki któremu można się kontaktować z Organizatorami, otrzymać Regulamin oraz zgłaszać drużyny: rozgrywki@halakrosno.pl
Kontakt telefoniczny: 602 724 767 - Tomasz Wacek lub 506 445 497 - Tomasz Kubal

Liga Firm

Krosball - ligi piłkarskie, Hala Krosno oraz Akademia Piłkarska Beniaminek i Profbud 4 Kids pragną zaprosić na rozgrywki piłki nożnej pod nazwą Liga Firm, która rozpocznie się w piątek 24 marca 2017 roku. Docelowo liga ma składać się z 12 drużyn, które zmierzą się w systemie "każdy z każdym". Mecze będą odbywać się w piątki o godz. 19.30 i 20.15
Spotkania rozgrywane będą w sześcioosobowym składzie (5 zawodników w polu + bramkarz) na trzech boiskach o wymiarach 20 m x 45 m jednocześnie, a czas jednego meczu to 2 x 15 min. Kadry zespołów mogą liczyć 15 zawodników w których maksymalnie trzech zawodników może być zrzeszonych w OZPN i grać w rozgrywkach trawiastych.

Wpisowe 700 zł od drużyny.

Dla najlepszych drużyn nagrody:
I miejsce - Puchar, medale, bon na kwotę 700 zł
II miejsce - Puchar, medale, bon na kwotę 400 zł
III miejsce - Puchar, medale, bon na kwotę 200 zł

Wybrany zostanie również najlepszy bramkarz i strzelec turnieju, otrzymają oni nagrody indywidualne.

Oficjalny mail turnieju Ligi Firm dzięki któremu można się kontaktować z Organizatorami, otrzymać Regulamin oraz zgłaszać drużyny: rozgrywki@halakrosno.pl
Kontakt telefoniczny: 602 724 767 - Tomasz Wacek lub 506 445 497 - Tomasz Kubal

Puchar Firm

Krosball - ligi piłkarskie, Hala Krosno oraz Akademia Piłkarska Beniaminek i Profbud 4 Kids zapraszają na drugą edycję turnieju piłki nożnej Puchar Firm, który odbędzie się 1 kwietnia 2017 na Hali Krosno.
Puchar Firm to zawody otwarte dla wszystkich firm, które zechcą zmierzyć się w futbolowej rywalizacji.

Puchar firm to nie tylko sportowe emocje. Przez całą imprezę m.in. stół szwedzki z ciepłymi daniami i zimną płytą i możliwość zaprezentowania swojej działalności na specjalnych stanowiskach.

Koszt uczestnictwa jednej firmy to jedynie 1200 zł brutto

Do wygrania cenne nagrody:
I miejsce - Puchar i bon na 1000 zł
II miejsce - Puchar i bon na 500 zł
III miejsce - Puchar i bon na 300 zł

Ponadto wyróżnienia indywidualne dla najlepszego zawodnika, bramkarza i strzelca. Dla wszystkich drużyn pamiątkowe medale, zdjęcia, filmiki.

Zgłoszenia i kontakt: rozgrywki@halakrosno.pl, 602 724 767 - Tomasz Wacek lub 506 445 497 - Tomasz Kubal
Zgłoszenia przyjmowane są do 27 marca 2017 r.