Judocy UKS 15 Krosno ze złotem, srebrem i brązem na turnieju w Bardejovie.
25 marca w Bardejovie na Słowacji odbył się Międzynarodowy Turniej Judo zorganizowany przez Judo Club Bardejov, w którym wzięli udział judocy UKS 15 Krosno. Turniej zgromadził na starcie około 620 zawodników - 61 klubów z Polski i Europy. Walki rozgrywane na 9 tatami stały na bardzo wysokim poziomie, dostarczając sporo emocji.

judo Krosno

Klub UKS 15 Krosno był reprezentowany przez 13 zawodników, a także kibiców w postaci rodziców. Zawodnicy UKS 15 Krosno zaprezentowali się bardzo dobrze tocząc zacięte i emocjonujące walki, korzystali ze wszystkich swoich umiejętności min: rzutów, walki w parterze, dźwigni, duszeń, nabytych podczas treningów pod okiem Mirosława Nowickiego i Grzegorza Morawskiego. Możliwość konfrontacji z Europejskim judo zaowocowało bogatym doświadczeniem i pokazało w jakich obszarach należy się poprawić by w przyszłości osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.

judo Krosno

Wyniki:
Złoto: Maria Łętkowska, Nikoletta Weis
Srebro: Anna Bednarz
Brąz: Judyta Borkowska, Zuzanna Grysztar

judo Krosno

Pozostali zawodnicy zajęli punktowane miejsca poza podium tocząc bardzo ciężkie walki. W wielu przypadkach zabrakło bardzo niewiele do pełnego sukcesu.