5 sierpnia odbędzie się druga akcja zbiórki krwi dla poszkodowanych w okresie wakacyjnym.
Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża działający przy Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie zorganizuje 5 sierpnia (sobota) zbiórkę krwi dla poszkodowanych w okresie wakacyjnym. Akcja zostanie przeprowadzona podobnie jak w roku ubiegłym na terenie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie. Początek o godz. 09:00.

zbiórka krwi w Krośnie

Akcja odbędzie się pod hasłem: "II akcja dla osób potrzebujących w okresie wakacyjnym RATUJEMY = DAJEMY". - Wszystkich chętnych chcących oddać najcenniejszy lek którym jest krew serdecznie zapraszamy - zachęcą do wzięcia udziału w akcji przewodniczący Klubu Zbigniew Machowski.

zbiórka krwi w Krośnie

Dla osób oddających krew będzie możliwość zwiedzenia Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie, jak również zapoznanie się ze sprzętem ratowniczo - gaśniczym będącym na wyposażeniu Jednostki Ratowniczo Gaśniczej. W programie przewidziano pokazy grupy ratownictwa wysokościowego, technicznego i pierwszej pomocy medycznej. Nie zabraknie stanowiska Komendy Miejskiej Policji, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego i atrakcje dla gości i dzieci.

A tak było w poprzednim roku. Zobacz zdjęcia: