Reprezentanci Turaszówki z Pucharem Przewodniczącego Rady Miasta
Reprezentacja osiedla Turaszówka zwycięzyła z 16. edycji Turnieju Piłki Nożnej Reprezentacji Dzielnic i Osiedli Miasta Krosna o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta.
W piątek 8 września na sztucznym euroboisku przy ul. Bursaki rozegrana została 16. edycja Turnieju Piłki Nożnej Reprezentacji Dzielnic i Osiedli Miasta Krosna o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta.
W turnieju wzięło udział 8 drużyn, które w wyniku losowania zostały podzielone na dwie grupy:
Grupa A:
1. Polanka
2. Krościenko Niżne
3. Turaszówka
4. Zawodzie
Grupa B:
1. Traugutta
2. Markiewicza
3. Białobrzegi
4. Suchodół
W grupach rozegrały one mecze w systemie "każdy z każdym".
Wyniki spotkań:
Polanka - Krościenko Niżne 0:1
Traugutta - Markiewicza 1:2
Turaszówka - Zawodzie 1:0
Białobrzegi - Suchodół 1:0
Zawodzie - Polanka 0:2
Suchodół - Traugutta 2:4
Krościenko Niżne - Turaszówka 1:1
Markiewicza - Białobrzegi 0:0
Turaszówka - Polanka 1:1
Białobrzegi - Traugutta 0:0
Zawodzie - Krościenko Niżne 0:0
Suchodół - Markiewicza 2:0
Klasyfikacja po meczach grupowych:
Grupa A:
1. Turaszówka
2. Krościenko Niżne
3. Polanka
4. Zawodzie
Grupa B:
1. Białobrzegi
2. Markiewicza
3. Traugutta
4. Suchodół
Zwycięzcy grup spotkali się w meczu finałowym o miejsce pierwsze a drugie drużyny o miejsce trzecie.
Wyniki meczów finałowych:
mecz o III miejsce: Krościenko Niżne - Markiewicza 0:1
mecz o I miejsce: Turaszówka - Białobrzegi 3:0
Klasyfikacja końcowa:
1. Turaszówka
2. Białobrzegi
3. Markiewicza
4. Krościenko Niżne
Król strzelców turnieju: Eliasz Witalec - Turaszówka (3 bramki)
Najlepszy bramkarz: Andrzej Michalczyk - Markiewicza
Puchary i dyplomy na zakończenie wręczali: Przewodniczący Rady Miasta Krosna Zbigniew Kubit i Przewodnicząca Komisji Kultury, Sportu i Turystyki Rady Miasta Krosna Anna Dubiel.
Turniej poprowadził Roman Żdan a mecze sędziowali Stanisław Jagieła i Stanisław Liwosz. Organizatorem Turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z turnieju:
W turnieju wzięło udział 8 drużyn, które w wyniku losowania zostały podzielone na dwie grupy:
Grupa A:
1. Polanka
2. Krościenko Niżne
3. Turaszówka
4. Zawodzie
Grupa B:
1. Traugutta
2. Markiewicza
3. Białobrzegi
4. Suchodół
W grupach rozegrały one mecze w systemie "każdy z każdym".
Wyniki spotkań:
Polanka - Krościenko Niżne 0:1
Traugutta - Markiewicza 1:2
Turaszówka - Zawodzie 1:0
Białobrzegi - Suchodół 1:0
Zawodzie - Polanka 0:2
Suchodół - Traugutta 2:4
Krościenko Niżne - Turaszówka 1:1
Markiewicza - Białobrzegi 0:0
Turaszówka - Polanka 1:1
Białobrzegi - Traugutta 0:0
Zawodzie - Krościenko Niżne 0:0
Suchodół - Markiewicza 2:0
Klasyfikacja po meczach grupowych:
Grupa A:
1. Turaszówka
2. Krościenko Niżne
3. Polanka
4. Zawodzie
Grupa B:
1. Białobrzegi
2. Markiewicza
3. Traugutta
4. Suchodół
Zwycięzcy grup spotkali się w meczu finałowym o miejsce pierwsze a drugie drużyny o miejsce trzecie.
Wyniki meczów finałowych:
mecz o III miejsce: Krościenko Niżne - Markiewicza 0:1
mecz o I miejsce: Turaszówka - Białobrzegi 3:0
Klasyfikacja końcowa:
1. Turaszówka
2. Białobrzegi
3. Markiewicza
4. Krościenko Niżne
Król strzelców turnieju: Eliasz Witalec - Turaszówka (3 bramki)
Najlepszy bramkarz: Andrzej Michalczyk - Markiewicza
Puchary i dyplomy na zakończenie wręczali: Przewodniczący Rady Miasta Krosna Zbigniew Kubit i Przewodnicząca Komisji Kultury, Sportu i Turystyki Rady Miasta Krosna Anna Dubiel.
Turniej poprowadził Roman Żdan a mecze sędziowali Stanisław Jagieła i Stanisław Liwosz. Organizatorem Turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z turnieju:
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!