Regionalne Centrum Kultur Pogranicza oraz Gmina Krosno zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym "Zasmakuj w pograniczu" wszystkie Panie, które dostrzegają piękno swojego miejsca zamieszkania, własnego zakątka na polsko – słowackim pograniczu.
To właśnie do Was drogie Panie skierowany jest konkurs, w którym można zaprezentować własną twórczość i wygrać różnorakie akcesoria fotograficzne.

Liczymy, że pokażecie nam jak smakujecie pogranicze, a Wasza wyobraźnia powiedzie nas nieznanymi i tyleż co przetartymi szlakami. Mamy nadzieję razem z Wami powędrować przez polskie powiaty: bieszczadzki, brzozowski, jasielski, krośnieński, leski i sanocki, zaś po słowackiej stronie powiaty: Bardejov, Sabinov, Humenné, Snina, Kežmarok, Stará Ľubovňa, Levoča, Stropkov, Medzilaborce, Svidník, Poprad, Presov, Vranov nad Topľou. Czekamy zatem, abyście drogie Panie zaprosiły nas w inspirująco smakowitą podróż przez pogranicze. Wszak, warto wspomnieć iż spośród nadesłanych zgłoszeń Jury wybierze 60 prac, które zostaną wydrukowane, i będzie je można obejrzeć na wystawach w Polsce i na Słowacji.

Zatem nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć udanych kadrów, wspaniałego światła, emocjonujących momentów i cudownych chwil, które później zostaną do nas przysłane. Zapraszamy do udziału.