Terminarz 2. Ligi Żużlowej na rok 2018
Poznaliśmy już terminarz rozgrywek 2. Ligi Żużlowej w sezonie 2018. KSM Krosno zmagania zainauguruje mecze w Rawiczu, natomiast pierwsze spotkanie w Krośnie zaplanowano na 15 kwietnia. Przeciwnikiem Wilków będzie PSŻ Poznań.
Terminarz 2. Ligi Żużlowej (część zasadnicza)
1. kolejka (07.04. - 08.04.2018 r.)
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - Stal-Met Kolejarz Opole
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - pauzuje
2. kolejka (14.04. - 15.04.2018 r.)
Stal-Met Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz
KSM Krosno - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
Stal Rzeszów - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - pauzuje
3. kolejka (21.04. - 22.04.2018 r.)
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - Stal Rzeszów
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno
Stal-Met Kolejarz Opole - pauzuje
27.04.2018 r. - data rezerwowa
4. kolejka (28.04. - 29.04.2018 r.)
Polonia Bydgoszcz - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
Stal-Met Kolejarz Opole - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Stal Rzeszów - Stainer Unia Kolejarz Rawicz
KSM Krosno - pauzuje
5. kolejka (05.05. - 06.05. 2018 r.)
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
Stal-Met Kolejarz Opole - KSM Krosno
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz
Stal Rzeszów - pauzuje
Mecz awansem z 8. kolejki (13.05.2018 r.)
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
18.05.2018 r. - data rezerwowa
6. kolejka (19.05. - 20.05.2018 r.)
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Stal Rzeszów - Stal-Met Kolejarz Opole
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - pauzuje
7. kolejka (26.05 - 27.05.2018 r.)
Stal-Met Kolejarz Opole - Stainer Unia Kolejarz Rawicz
KSM Krosno - Stal Rzeszów
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
Polonia Bydgoszcz - pauzuje
8. kolejka (09.06 - 10.06.2018 r.)
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Stal-Met Kolejarz Opole
Stal Rzeszów - KSM Krosno
Polonia Bydgoszcz - pauzuje
15.06.2018 r. - data rezerwowa
9. kolejka (16.06. - 17.06.2018 r.)
Stal-Met Kolejarz Opole - Stal Rzeszów
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Stainer Unia Kolejarz Rawicz
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - pauzuje
22.06.2018 r. i 24.06.2018 r. - daty rezerwowe
10. kolejka (30.06 - 01.07.2018 r.)
Polonia Bydgoszcz - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - Stainer Unia Kolejarz Rawicz
KSM Krosno - Stal-Met Kolejarz Opole
Stal Rzeszów - pauzuje
07.07. - 08.07.2018 r. i 13.07.2018 r. - daty rezerwowe
11. kolejka (28.07. - 29.07.2018 r.)
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Stal-Met Kolejarz Opole
KSM Krosno - pauzuje
10.08.2018 r. - data rezerwowa
12. kolejka (11.08. - 12.08.2018 r.)
Polonia Bydgoszcz - Stainer Unia Kolejarz Rawicz
KSM Krosno - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Stal Rzeszów - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
Stal-Met Kolejarz Opole - pauzuje
17.08.2018 r. - data rezerwowa
13. kolejka (18.08. - 19.08.2018 r.)
Polonia Bydgoszcz - Stal-Met Kolejarz Opole
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - KSM Krosno
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Stal Rzeszów
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - pauzuje
24.08.2018 r. - data rezerwowa
14. kolejka (25.08. - 26.08.2018 r.)
Stal-Met Kolejarz Opole - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
KSM Krosno - Stainer Unia Kolejarz Rawicz
Stal Rzeszów - Polonia Bydgoszcz
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - pauzuje
31.08.2018 r. - data rezerwowa
Część finałowa
02.09.2018 r. - 1. runda finałowa - półfinały (4-1, 3-2)
07.09.2018 r. - data rezerwowa
09.09.2018 r. - 2. runda finałowa - półfinały rewanże (1-4, 2-3)
14.09.2018 r. - data rezerwowa
16.09.2018 r. - 3. runda finałowa - finały
21.09.2018 r. - data rezerwowa
23.09.2018 r. - 3. runda finałowa - finały rewanże
28.09.2018 r. - data rezerwowa
30.09.2018 r. - baraże
07.10.2018 r. - baraże rewanże
12.10.2018 r. i 14.10.2018 r. - daty rezerwowe
1. kolejka (07.04. - 08.04.2018 r.)
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - Stal-Met Kolejarz Opole
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - pauzuje
2. kolejka (14.04. - 15.04.2018 r.)
Stal-Met Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz
KSM Krosno - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
Stal Rzeszów - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - pauzuje
3. kolejka (21.04. - 22.04.2018 r.)
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - Stal Rzeszów
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno
Stal-Met Kolejarz Opole - pauzuje
27.04.2018 r. - data rezerwowa
4. kolejka (28.04. - 29.04.2018 r.)
Polonia Bydgoszcz - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
Stal-Met Kolejarz Opole - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Stal Rzeszów - Stainer Unia Kolejarz Rawicz
KSM Krosno - pauzuje
5. kolejka (05.05. - 06.05. 2018 r.)
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
Stal-Met Kolejarz Opole - KSM Krosno
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz
Stal Rzeszów - pauzuje
Mecz awansem z 8. kolejki (13.05.2018 r.)
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
18.05.2018 r. - data rezerwowa
6. kolejka (19.05. - 20.05.2018 r.)
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Stal Rzeszów - Stal-Met Kolejarz Opole
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - pauzuje
7. kolejka (26.05 - 27.05.2018 r.)
Stal-Met Kolejarz Opole - Stainer Unia Kolejarz Rawicz
KSM Krosno - Stal Rzeszów
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
Polonia Bydgoszcz - pauzuje
8. kolejka (09.06 - 10.06.2018 r.)
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Stal-Met Kolejarz Opole
Stal Rzeszów - KSM Krosno
Polonia Bydgoszcz - pauzuje
15.06.2018 r. - data rezerwowa
9. kolejka (16.06. - 17.06.2018 r.)
Stal-Met Kolejarz Opole - Stal Rzeszów
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Stainer Unia Kolejarz Rawicz
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - pauzuje
22.06.2018 r. i 24.06.2018 r. - daty rezerwowe
10. kolejka (30.06 - 01.07.2018 r.)
Polonia Bydgoszcz - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - Stainer Unia Kolejarz Rawicz
KSM Krosno - Stal-Met Kolejarz Opole
Stal Rzeszów - pauzuje
07.07. - 08.07.2018 r. i 13.07.2018 r. - daty rezerwowe
11. kolejka (28.07. - 29.07.2018 r.)
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Stal-Met Kolejarz Opole
KSM Krosno - pauzuje
10.08.2018 r. - data rezerwowa
12. kolejka (11.08. - 12.08.2018 r.)
Polonia Bydgoszcz - Stainer Unia Kolejarz Rawicz
KSM Krosno - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Stal Rzeszów - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
Stal-Met Kolejarz Opole - pauzuje
17.08.2018 r. - data rezerwowa
13. kolejka (18.08. - 19.08.2018 r.)
Polonia Bydgoszcz - Stal-Met Kolejarz Opole
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - KSM Krosno
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Stal Rzeszów
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - pauzuje
24.08.2018 r. - data rezerwowa
14. kolejka (25.08. - 26.08.2018 r.)
Stal-Met Kolejarz Opole - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
KSM Krosno - Stainer Unia Kolejarz Rawicz
Stal Rzeszów - Polonia Bydgoszcz
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - pauzuje
31.08.2018 r. - data rezerwowa
Część finałowa
02.09.2018 r. - 1. runda finałowa - półfinały (4-1, 3-2)
07.09.2018 r. - data rezerwowa
09.09.2018 r. - 2. runda finałowa - półfinały rewanże (1-4, 2-3)
14.09.2018 r. - data rezerwowa
16.09.2018 r. - 3. runda finałowa - finały
21.09.2018 r. - data rezerwowa
23.09.2018 r. - 3. runda finałowa - finały rewanże
28.09.2018 r. - data rezerwowa
30.09.2018 r. - baraże
07.10.2018 r. - baraże rewanże
12.10.2018 r. i 14.10.2018 r. - daty rezerwowe
Źródło: KSM Krosno
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!