Właśnie ukazał się nowy krążek zespołu HiT SANOK, na którym znaleźć można aż 17 utworów.
Dwa utwory na krążku to autorskie kompozycje, do których muzykę i słowa napisał założyciel zespołu Arkadiusz Habrat. Do jednego z nich teledysk kręcony był w Krośnie, a emisja piosenki miała miejsce w ponad 200 sieciach kablowych w całym kraju. Płyta zawiera bardzo zróżnicowany materiał, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Płytę można kupić na oficjalnej stronie zespołu pod adresem www.hitsanok.pl w zakładce kup płytę.

okładka płyty HIT Sanok

HiT SANOK to grupa czterech osób, które zawodowo zajmują się muzyką głównie na przyjęciach weselnych. Ciekawą formą w zespole są dwa głosy damskie, Diany i Justyny, które świetnie się uzupełniają. Sporo pochlebnych opinii na ich temat można przeczytać w serwisie YouTube pod filmami z utworami w wykonaniu zespołu HiT SANOK.

zespól HIT Sanok

Od stycznia tego roku występuje z zespołem utalentowany saksofonista Bartosz, który zdobywał doświadczenie na dużych scenach w całej Polsce ze znanymi muzykami, dzięki czemu w repertuarze pojawiły się nowe aranżacje piosenek z ciekawymi pomysłami. HiT SANOK posiada na swoim kanale
, gdzie pokazane jest życie od kuchni muzyków oraz ich przygody podczas realizacji zleceń.

KONKURS

Konkurs został zakończony. Zwycięzcy otrzymali wiadomość zwrotną.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.