W ramach kampanii przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, do Krosna przed południem przyjechał słynny Gandziobus, którym swoich kandydatów promuje grupa Wolne Konopie i Europa Plus Twój Ruch.
Gandziobus przemierza Polskę aby przekonać społeczeństwo, że legalizacja marihuany to szansa na dodatkowe wpływy do budżetu państwa a także promuje kandydatów do Parlamentu Europejskiego.

gandziobus w Krośnie

Trasa Gandziobusa to autorski pomysł Macieja Kowalskiego startującego do Europarlamentu z Pomorza - wspieranego przez Europa Plus Twój Ruch. W Krośnie Gandziobus zatrzymał się na rynku.


Spotkanie w Krośnie było bardzo udane. Przyszło bardzo dużo młodych ludzi i nie tylko młodych. Pytali o postęp z Europejską Inicjatywą Obywatelską która umożliwia legalizację marihuany w całej Europie. Pytali również o kontekst wyborczy, co Europa może dla nas zrobić w kontekście legalizacji - mówił Maciej Kowalski.O godz. 15:30 Gandziobus ma pojawić się w Rzeszowie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.