Kilka dni temu rozpoczął się nabór do Allianz Junior Football Camp 2014 - projektu przeznaczonego dla miłośników piłki nożnej w wieku 14-16 lat. Krośnieńska Liga Nike Playarena jest oficjalnym partnerem akcji. Główną nagrodą w projekcie firmy Allianz jest wyjazd na 6-dniowy obóz, który odbędzie w akademii piłkarskiej Bayernu Monachium.
Zgłoszenia odbywają się tym razem na Facebooku i trwają do 16 czerwca!

Szansa na spotkanie z Lewandowskim i innymi gwiazdami Bayernu
Allianz Junior Football Camp jest organizowany w naszym kraju już po raz piąty, a po raz drugi partnerem tego projektu jest Playarena. W poprzednim roku do Monachium pojechało aż czterech zawodników z Polski, którzy w Niemczech - oprócz tego, że trenowali przez tydzień pod okiem trenerów szkółki piłkarskiej Bayernu Monachium - mieli okazję zobaczyć na żywo największe gwiazdy bawarskiego klubu. W tym roku jedną z nich będzie bez wątpienia najlepszy polski piłkarz, czyli Robert Lewandowski, oraz Pep Guardiola, który trenerem Bawarczyków został na początku poprzedniego sezonu.

Jak zgłosić się do Allianz Junior Football Camp?
W Allianz Junior Football Camp 2014 udział mogą wziąć chłopcy i dziewczęta w wieku 14-16 lat, czyli osoby urodzone pomiędzy 1 stycznia 1998 roku a 31 grudnia 2000 roku.
Aby zgłosić się do projektu, należy:
- Do 16 czerwca wypełnić formularz zgłoszeniowy
- Napisać w zgłoszeniu, jaką rzecz wziąłbyś/wzięłabyś ze sobą do Monachium.
- Wysłać zdjęcie wybranego przez siebie przedmiotu.

Kto pojedzie do Monachium?
Spośród wszystkich zgłoszonych do projektu osób firma Allianz wybierze najlepszą 20-stkę, która 25 czerwca weźmie udział w zgrupowaniu finałowym w Zabrzu. Do Monachium pojedzie dwójka zawodników, która podczas zgrupowania wykaże się najwyższymi umiejętnościami piłkarskimi oraz największą wiedzą o piłce nożnej i bawarskim klubie. Obóz w akademii piłkarskiej Bayernu Monachium odbędzie się w dniach 20-25 sierpnia.

Rok temu do Monachium pojechał... zawodnik Playarena
Dzięki ubiegłorocznej współpracy Playerena i Allianz na obóz w Monachium pojechał zwycięzca rankingu na najlepszego zawodnika w wieku 14-16 lat Marcin Cieciorko - kapitan drużyny SuperstarTeam, która aktualnie jest liderem 1 ligi białostockiej. Marcina oraz trzech innych uczestników z Polski możecie zobaczyć na zamieszczonym poniżej filmie reklamowym podczas treningów na obiektach FC Bayern. Jak widać, to przygoda, w której każdy może wziąć udział.