Zapraszamy na wyjątkowe show "Międzynarodowy Festiwal Iluzji", które odbędzie się 16 marca w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Dla czytelników mamy konkurs, w którym do zdobycia są bilety.
Najsłynniejsza grupa iluzjonistów podczas światowego tournee wystąpi w Polsce już 16 marca. Na swojej trasie odwiedzi Krosno, występ odbędzie się o godz. 18:00 w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza. Na scenie będzie można zobaczyć fantastyczne, zapierające dech w piersiach niesamowite show. Świat fantazji, iluzji dotychczas znany tylko z mediów będzie na wyciągnięcie ręki.

Bilety
Biuro Turystyczne "OMNIBUS" ul. Kolejowa 1, w budynku RCKP
online: Pan Bilet

Konkurs
Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są cztery podwójne bilety na wyjątkowe show w Krośnie!

Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu pod postem o konkursie na naszym facebookowym profilu (post dostępny jest również poniżej) napisać dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać zaproszenie i kogo zabierzesz ze sobą. W najbliższy poniedziałek (11.03) wybierzemy cztery najciekawsze odpowiedzi, autorów nagrodzimy biletami. Zachęcamy do udostępnienia postu z informacją o konkursie.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.