Sukcesy zespołu Eksperyment na XXII Mistrzostwach Polski Cheerleaders w Kielcach.
XXII Mistrzostwa Polski Cheerleaders, które odbyły się w Kielcach w dniach od 14 do 17 marca skupiły na dużej scenie Kieleckiego Teatru Tańca ponad 2000 tancerzy z 72 klubów z całego kraju. Zespół Eksperyment, działający przy MZS nr 4 w Krośnie, rywalizował w dywizji Pom Dance Elite w kategorii junior młodszy, junior i senior. Wszystkie grupy i duety zajęły bardzo dobre miejsca i powróciły z pucharami.

Podczas Mistrzostw Polski dużym osiągnięciem jest dostanie się do finału mistrzostw, co jest już satysfakcjonujące dla zawodniczek. Duetowi seniorskiemu: Julia Turek i Paulina Gromek udało się zdobyć 3 miejsce, uzyskując tym samym brązowy medal.

cheerleaders Krosno

Wspaniale zaprezentowała się grupa Eksperyment junior młodszy, która mimo, iż w swojej kategorii była najmłodsza sięgnęła po 4 miejsce, co jest dla grupy działającej drugi rok ogromnym wyróżnieniem. Eksperyment junior uplasował się na bardzo dobrym 5 miejscu, utrzymując lokatę z zeszłorocznych Mistrzostw Polski w Chorzowie, mimo iż grupa przeszła do wyższej kategorii wiekowej.

Duet Karina Bogaczyk i Eliza Teeninga uplasowały się na wysokim 5 miejscu, a najmłodszy duet Zuzanna Duran i Zuzanna Półchłopek na 6 miejscu w finale mistrzostw. Trenerem zespołu jest Beata Łopatkiewicz