Zapowiedź weekendowych spotkań
Piłkarski terminarz od piątku 20 września do niedzieli 22 września.
20 września
Partyzant Targowiska - Stal II Stalowa Wola 16.30
21 września
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 16.00
Zamczysko Odrzykoń - Tempo Nienaszów 15.00
Iwonka Iwonicz - Wisłok Krościenko Wyżne 15.30
Beskid Posada Górna - Cisy Jabłonica Polska 15.30
Orzeł Faliszówka - Victoria Kobylany 15.30
22 września
Start Rymanów - Przełęcz Dukla 15.00
Nafta Jedlicze - Markiewicza Krosno 15.00
Wisłok Sieniawa - LKS Czeluśnica 13.00
Kotwica Korczyna - LKS Skołyszyn 15.00
Karpaty Klimkówka - LKS Haczów 13.00
Płomień Zmiennica - Iskra Iskrzynia 15.00
Huragan Jasionka - Grabowianka Grabówka 15.00
LKS Lubatowa - LKS Golcowa 13.00
LKS Lubatówka - LKS Wesoła 15.00
KS Zarzecze - Polonia Kopytowa 15.30
Gaudium Łężyny - Zorza Łęki Dukielskie 13.00
LKS Głębokie - LKS Pisarowce 11.00
Florian Rymanów Zdrój - Orion Pielnia 11.00
Wiki Sanok - Iskra Wróblik Szlachecki 14.00
Piastovia Miejsce Piastowe - LKS Kombornia 15.00
Rotar Węglówka - Burza Rogi 13.00
Nafciarz Bóbrka - LKS Głowienka 13.00
Guzikówka Krosno - Victoria Dobieszyn 16.30
KS Szczepańcowa - Orzeł Pustyny 10.00
Błękitni Żeglce - LKS Łęki Strzyżowskie 13.00
Nafta II Jedlicze - Rędzinianka Wojaszówka 11.00
LKS Brzezówka - Nurt Potok 11.00
Tęcza Zręcin - LKS Moderówka 15.00
Jasiołka Świerzowa Polska - Iwełka Iwla 15.30
Zorza 03 Łubienko - Nafta Chorkówka 11.00
Partyzant Targowiska - Stal II Stalowa Wola 16.30
21 września
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 16.00
Zamczysko Odrzykoń - Tempo Nienaszów 15.00
Iwonka Iwonicz - Wisłok Krościenko Wyżne 15.30
Beskid Posada Górna - Cisy Jabłonica Polska 15.30
Orzeł Faliszówka - Victoria Kobylany 15.30
22 września
Start Rymanów - Przełęcz Dukla 15.00
Nafta Jedlicze - Markiewicza Krosno 15.00
Wisłok Sieniawa - LKS Czeluśnica 13.00
Kotwica Korczyna - LKS Skołyszyn 15.00
Karpaty Klimkówka - LKS Haczów 13.00
Płomień Zmiennica - Iskra Iskrzynia 15.00
Huragan Jasionka - Grabowianka Grabówka 15.00
LKS Lubatowa - LKS Golcowa 13.00
LKS Lubatówka - LKS Wesoła 15.00
KS Zarzecze - Polonia Kopytowa 15.30
Gaudium Łężyny - Zorza Łęki Dukielskie 13.00
LKS Głębokie - LKS Pisarowce 11.00
Florian Rymanów Zdrój - Orion Pielnia 11.00
Wiki Sanok - Iskra Wróblik Szlachecki 14.00
Piastovia Miejsce Piastowe - LKS Kombornia 15.00
Rotar Węglówka - Burza Rogi 13.00
Nafciarz Bóbrka - LKS Głowienka 13.00
Guzikówka Krosno - Victoria Dobieszyn 16.30
KS Szczepańcowa - Orzeł Pustyny 10.00
Błękitni Żeglce - LKS Łęki Strzyżowskie 13.00
Nafta II Jedlicze - Rędzinianka Wojaszówka 11.00
LKS Brzezówka - Nurt Potok 11.00
Tęcza Zręcin - LKS Moderówka 15.00
Jasiołka Świerzowa Polska - Iwełka Iwla 15.30
Zorza 03 Łubienko - Nafta Chorkówka 11.00
~Kibic
22-09-2019 14:19 28 99
~Kibic
20-09-2019 22:49 25 99